Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak nőktől miért nehéz...

A halak nőktől miért nehéz elmenekülni?

Figyelt kérdés

27N vagyok (oroszlán), több halak nő és férfi ismerősöm is van. Tudom, milyen amikor egy halak férfi és nő a végtelenségig sem adja fel. Viszont nem értem, hogy mi az a plusz manipulációs technika bennük, ami miatt a házasságig is befolyásolják a párjukat.

Vannak jegyek, pl. a bika, aki simán lerázza a halak nőt is pl. Nagyon sok halak nő mellett ott marad a férfi, annak ellenére, hogy hallok egy-ket dolgot sajnos. Miért nem lépnek le?



márc. 13. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert gyorsan úsznak.
márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ők lenyelik. Mást nehezebb rávenni.
márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is ismerek ilyen, de ott a pasi is halak :D több évtizede ölik egymást módszeresen
márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 istenem 😂
márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is lenyelem pff
márc. 14. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebből annyit értettem hogy egy bika harcol egy ellen. Esélytelen
márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
45%

"Viszont nem értem, hogy mi az a plusz manipulációs technika bennük, ami miatt a házasságig is befolyásolják a párjukat."


Mert ebben nincs semmi logika, fizika, kémia, csak az emberi psziché, a butaság kombinál bele hülyeségeket, kitalációkat.

[link]

"Az asztrológia vagy csillagjóslás (görögül αστρολογία) kifejezés a görög asztron, 'csillag' és logosz, 'szó, tudomány' szavakból ered. Az úgynevezett ezoterikus tanok egyike, és feladata a bolygók állásából egy adott időpontban bekövetkezett esemény (legtöbbször egy személy születése) sorsának minél pontosabb meghatározása. Tudománytörténeti szempontból, mint egykor a csillagászat része, érdemes tanulmányozni, az asztrológia maga azonban áltudomány.

Az asztrológusok ugyanis több ezer éve hangoztatják, hogy a bolygók mozgása befolyásolja az emberek sorsát de ezt a feltételezést semmilyen bizonyíték nem támasztja alá. Kijelenthető, hogy az asztrológia megközelítési módja, összefüggései és eredményei tudománytalanok."

márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj, ez em ettől függ még az asztrológia szerint sem.

De ha általánosítani akarsz, a halaknak jók az intuíció, empatikusak, ha nem is tevékenyen , hanem depresszíven, és nagyon fel tudnak oldódni a másikban, amiért nagyon sajnálják magukat... , míg az oroszlán önző és lusta mázlista, csak az anyagiakra, kiszolgálásra hajt, de közben szerinte úgyis boldogul egyedül is, mert ő a legjobb.

márc. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!