Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megéreztétek a Jupiter-Uránusz...

Megéreztétek a Jupiter-Uránusz együttállást? Történt valami nagyszabású dolog veletek mostanában?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ez nem egy napra szól, de mégis ma pontosodott be.
ápr. 21. 10:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Bocsi, de nem vettem észre semmi különös dolgot.

Csak az eges látvány szép volt!

ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Két kis fehér pötty az égen szépen állnak egymás mellet. Ennyi
ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is fontos válasz, ha semmi🙂
ápr. 21. 11:59
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon erős merevedésem volt ma reggel, lehet van összefüggés.
ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bálvány ***** válasza:
0%
Két kis fehér pötty az égen? Aha..... Az Uránusz szabadszemmel nem is látható.
ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bálvány ***** válasza:
70%
Ez több héttel korábban kezdődött és még pár hétig érezhető. A mai nap csak a vihar szemét jelöli. Több embert ismerek, akik költöznek, vagy a biztos állásuk szünt meg. Az én otthonomat is teljesen felforgatja. De jöjjön itt egy konkrét példa. Pont Vezérünk születési Merkúrjára esik a konjunkció. Neki is borult a biztonság és új feladványokat hozott az élet.
ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Véget ért egy húsz éves kapcsolatom, költöznöm kell, és a munkám is bizonytalan.
ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Pont Vezérünk születési Merkúrjára esik a konjunkció"



Nofene.... Nekem is Bika 20-nal van a Merkurom :)



Amugy ha a direkciokban nincs aktiv promisszor, a tranzit onmagaban nem fog semmit jelezni.



Velem is csak annyi tortent, hogy taknyos vagyok, faj a torkom. Holott a radix Uranuszom prominens, es raadasul a Nyilasban van, vagyis a Jupiter a diszpozitora.



39F incel

ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bálvány ***** válasza:
Nem igazán tudom, hogy direkcióban mit kellett volna neki jeleznie a kegyelmi botrány, vagy Magyar Péter miatt. Február második fele után bugyog a szar és recseg ropog a NER stabilitása. Beszélhetünk-e itt konkrét eseményről? Szerintem nem. Ha esetleg Magyar lesöpörné a Fideszt junius 9-én akkor már manifesztálódik valamiben. De erről szó sincs, mégis történik valami.
ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tamogatoi kezdenek hatat forditani, vagyis a 11. haz es az ura korul kellene keresni valami furcsat. Erdekes, hogy az en Merkurom a 11. hazban van, lehet, neki is? :)



Pacekra nem hinnem, hogy o is Rak ASC lenne, megismerem a sajat aszcendensem ezer kozul.



39F incel

ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!