Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió vagyok halak aszcenden...

Skorpió vagyok halak aszcendensel. Mit csináljak? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Én egy olyan skorpió lennék és úgy érzem az aszcendensem romba tud dönteni. Mert sok embernek vissza tudnék úgy pofázni, hogy az neki személy szerint annyira fájna, hogy talán utána nagyon sz@rul érezné magát(ez mondjuk lehet, hogy ilyen halak fajta kényszerképzet nálam). mert mindig oda tudnék szúrni ahol neki a legjobban fáj de csak is oda. Az a baj a halak aszcendensemmel, hogy mielőtt szúrnék akkor megsajnálom szegény szerencsétlent. Ez már odáig fajult, hogy már más kérdezi, hogy miért vagyok gyáva illetve baleknak néznek. Mind1 sokan úgy is őrültnek fognak nézni. Különben van egy ikrek lány aki valószínűleg rám van kattanva és nagyon tud már idegesíteni de nem akarom elküldeni és nem akarom feláldozni teljesen magam neki. mit kéne csinálni?
2010. nov. 3. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szokj le a szurkálásról a késelésről.
2010. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jol van na csak átvitt értelemben írtam nyehehee
2010. nov. 3. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
lődd fejbe magad jobban jársz
2010. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez a horoszkóp kamu. mindegyik horoszkóp jellemzésből illik rám valami, ez baromság..
2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Csinálj rakott krumplit.
2010. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

A skorpiok amint eszrevehettem gyakran rosszfelek.

Szeretnek szurkalozni.

Es a horoszkop nem baromsag. Van igazsag benne. Es sok.

Ne szurkalodj! Ne legy utalatos!


Egy ikrek lany

2010. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Héj én azért szúrkálok sokszor mert nem tetszik az ikrek magatartása mert sokszor nem figyelnek és f@szán belegyalogolnak más érzékeny lelki világába (nincs érzékük hozzá) felszínesek és idiótának nézik a másikat csak mert nem gondolnak mélyebben bele, hogy a másik mit is érezhet. A skorpió mindig okkal mond valamit. Az ikrek ok nélkül is kijelenti és elkönyveli, hogy a másik egy barom és sokszor nem is így van.
2010. nov. 3. 19:35
 8/11 anonim válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2010. nov. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem vagy gyáva, csak legbelül hadakozol a természeted ellen szerintem:) Nem muszáj mindig a legfrappánsabban visszavágni, én már rájöttem és a kimondott szurkálódás sem vezet hosszú távon sehova. Skorpió vagyok ikrek aszcendenssel, és nekem viszont azzal a gunyoros, szarkasztikus énemmel gyűlt meg a bajom, amit valószínűleg te hiányolsz magadból. Ne akarj ilyen lenni, ezt a fajta embert nagyon nem díjazzák sehol (nem mintha mindenkinél be kellene vágódni...). A lényeg, hogy legyen egy egészséges önbizalmad, és a kritikus helyzetekben is tudd megőrizni a hidegvéredet, szerintem egy mosoly sokkal nagyobb tőrdöfést jelenthet az ellenfelednek, mintha lesüllyedsz az ő szintjére verbálisan thai boxolni:) Ha valaki nem jön be neked, 2 szóval intézd el és lépj tovább... nem ér annyit az egész.
2010. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most az a baj, hogy nem bántod meg az embereket?

Hová fajul a világ??


Én kimondottan büszke vagyok az empatikus jellememre, még ha néha nehézkes is lemondani a "szúrásról".

Nem emiatt neveznek baleknak.

2010. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!