Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kitöltöttem az adatokat ezen...

Kitöltöttem az adatokat ezen az oldalon www.lovemyself.hu és ez kiirta hogy rák csillagjegyű vagyok, halak aszcendensel, kinai horoszkóp szerint sárkány jegyű és föld elemű. Holdjegyem nyilas?

Figyelt kérdés

Az oldalon van részletes jellemzés. Kiirja a bioritmust és kaptok mellé üzenetet. Enyém pl: Kiváló időszak minden tekintetben! Tele vagy energiával, lelkesedéssel. Bármibe fogj is bele, az erő veled van!


van még itt ilyen sorsmisszió szám ( tehát ez a te feladatod az életben) szám nekem 6-os. Van még vizöntőkori számhoroszkóp.


42 szellemi szám

54 lelki szám

50 testi


szóval ha lehet ennek hinni akkor jó mert igy akkor tudom hogy 54 évet legalább megélek.


A lelki szám az az életkor, amikor lelki életünkben, az érzelmeinkben, az érzelmi mélységeinkben változás megújulás következik be. Most azon agyalok,hogy vajon milyen változás megújulás következik be 54 évesen lelki életemben, érzelmeimben, az érzelmi mélységeimben?


2010. máj. 16. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez aztán marhára hitelesen hangzik :D


"az erő veled van"


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2010. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt arra érti,hogy tele vagyok energiával, nem vagyok a lerobbanás mezején :D a rossz idő ellenére sem érzem magam fáradtnak és képes lennék esőben is áztatni magam kicsit csak, hogy bulizzak egyet vagy valami. pedig ilyen se sokszor van hogy én menjek valahova ha bevan borulva és esik stb. inkább akkor számitógép bekapcs vagy fekvés, alvás.
2010. máj. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!