Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak olyanok akiknek bejött...

Vannak olyanok akiknek bejött a párhoroszkóp?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Akik hisznek benne, azoknak biztosan bejön, mert a homályos utalások és általános frázisok mögött magukat látják. Akik nem hisznek az ilyesmikben, azok nyilván meg sem nézik.


Szerintem nem jó semmire. Szeretem a páromat, boldog vagyok vele, harmóniában és szerelemben élünk. És ezt horoszkópok nélkül. Megnéztük néha a Joyt meg a Glamourt, hogy mit ír, és csak nevettünk rajta, mekkora csacsiságokat ír. Persze nyilván vannak sokkal professzionálisabb horoszkópok és jövőlátó módok. Az Ókorban például jósoltak különböző állatok belsőszerveiből.

2009. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Néhány angol lapon megtalálhatod a kínai horoszkópok összevetését, párhoroszkóp úgymond.

Mivel van aki komolyan foglalkozik a témával, nem tartom hülyeségnek. Biztos van benne tudomány, csak egyelőre nem ismerjük az összefüggéseket, ezért kinevetik a művelőit. Az ilyen tinglitangli horoszkópok hétről-hétre persze hülyeségek.

De a horoszkóp egy embertípus meghatározása is, pl. olvastam múltkor az én csillagjegyemről egy 4 oldalas elemzést (egyszerűen nem bírtam abbahagyni), ahol a szervi bajokra is kitér. Megnéztem, és mindnek specifikusan van leírva a gyakori betegségek, és valóban, nekem gyomor és bőrproblémáim vannak (szűz csillagjegy).

A kínai horoszkóp meg nagyon jó.

2009. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én bika vagyok nyilas aszcendenssel, a párom vízöntő rák aszcendenssel. Igazából az alap horoszkópunk üti egymást, de tökéletesen összeillik a másik aszcendensével. Ezzel együtt több mint 2 éve együtt vagyunk, együtt élünk.

2009. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
vizöntő a párom és én is két önfejű és néha ugyis van nem hüjeség szerintem....
2009. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én személy szerint nem hiszek benne, viszont nemrég társaságban szóba került és páran amellett foglaltak állást, hogy igenis létezik és bejön, még akkor is ha mi nem tudunk róla. Engem is kérdeztek, hogy nekem mi e véleményem erről, de nem tudtam hozzászólni; az az ember vagyok, akit akinél a Pí nem 3,14 hanem 3,141592...
2009. jan. 16. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.Nagyon is bejött.

Régebben nem ismertem a témát, azonban utólag visszaolvasva tényleg jellemző volt egy-két volt exemre és persze rám a jellemzés.

Lehet, hogy nem lehet rá alapozni, de jó, ha van az ember kezében egy iránytű.

Ettől függetlenül megértem azokat, akik mégis megtalálják a boldogságukat olyan jegy mellett, akikkel elvileg nem illenek össze.

Egyébiránt ez sincs egészen így, hogy vki nem illik össze vmelyik jeggyel, max.több kompromisszumot kell vállalnia a másikkal szemben egy kapcsolaton belül, illetőleg a kapcsolat minőségét befolyásolja a két jegy összekerülése.

Nem mindegy, hogy épp, hogy elviselem a másikat, vagy borsó a héját / zsák a foltját...

2009. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos vannak...
2023. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!