Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Feltünt már valakinek hogy a...

Feltünt már valakinek hogy a ValóVilág szereplőinek csillagjegye, majdnem mindnek BAK? Több mint a fele!

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet a közös nevező? Exhibicionizmus? Ez volna jellemző a Bakokra? Mert biztos nem véletlen hogy ennyi Bak ment be oda.
2010. dec. 4. 07:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Ejha.
2010. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
nincs tévém, így nem tűnt fel.
2010. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Aranyvirágszálak. A kérdés nem arra irányul hogy kinek mi a viszonya akár a ValóVilághoz, akár a téévééhez. Meglep hogy én sem a TV-ből tudom amit kérdezek? Szerinted leadják a TV-be hogy kinek mi a csillagjegye?.
2010. dec. 4. 08:39
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
A blikket sem olvasom.. :)
2010. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyre jobb, kezdjülk megközelíteni a kérdésre adott választ.
2010. dec. 4. 08:45
 6/26 anonim ***** válasza:
Hmm,én sem tudtam,bár annyira nem érdekel,de érdekes,mivel nem vettem észre,hogy bármennyire is hasonlítanának egy bakra.Engem nagyon érdekel a horoszkóp,szeretek vele foglalkozni.Megkérdezhetem,hogy a csapat melyik felére gondoltál?Talán azok,akikre igazak lehetnek a bak jellemzői,úgy gondolom,hogy Gigi,Béci, és Zsófi.Kíváncsi vagyok mennyire találtam el :)
2010. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem mellesleg én is bak vagyok ;)
2010. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Bár,talán Zsófi mégsem,helyette inkább vagy Éva vagy Anikó,és talán még Olivér is.
2010. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Alekosz, Anikó, Szandi, Zsófi, Éva:)
2010. dec. 4. 09:10
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami.Elég földhözragadtnak tűnik mindegyik, ami elsődleges jellemzője a Bak jegynek.

Nekem meg a Megasztárban tűnt fel, hogy mindhárom bent maradt Kos jegyű.Úgyhogy számítani lehet igazi derekas küzdelemre, habár a 3 személyiség totál eltér egymástól, mégis mindegyikben van egy amolyan fejjel a falnak-effektus.

2010. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!