Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a te és a párod csillagjegy...

Mi a te és a párod csillagjegye és milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szűz, és mondjuk úgy, hogy jól megvagyunk.
2011. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Férjem kos, én nyilas, életem lehető legjobb párosítása.

Két tűz jegy, mindenben kiegészítjük egymást.

Mindenről tudunk beszélgetni, viták alkalmával törik ami kezünk ügyében van :), a szexet még a szomszéd is hallja és a hobbijaink is közösek.

2011. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilas(nő), ő ikrek(férfi) és 5 éve nagyon jó a kapcsolatunk, de még előtte, mikor még nem voltunk együtt, már akkor is nagyon jó barátok voltunk. :) Igazi lelkitársak vagyunk. (Viszont meg kellett tanulnom hogy türelmes legyek. :) )
2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
én nyilas, ő bika és bonyolult............
2011. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrek, férjem mérleg... jó a házasságunk :)
2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Emily00 válasza:
100%
én vízöntő ő meg bak és azt halottam kiegészítjük egymást, hát valóságban is így van:)már egy éve lassan
2011. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a ferjem ikrek en nyilas ,.es nagyon jol ki jovunk.,nyugodt termeszetu es megtudunk mindent beszelni egymassal.,bar o kicsit turelmetlenebb de nagyon gondoskodo es elore lato.,ellembe velem en nagyon csipos nyelvu vgyok ,.es fonokoskodo.,de attol imadjuk egymast es nagyon jol kijovunk.,egymassal
2011. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Én oroszlány, a Párom nyilas. A tökéletest szerintem legjobban megközelítő párosítás (csak azért közelítő, mert tökéletes kapcsolat nincs...).

7 hónapja harmonikus, egymásra hangolt kapcsolatban vagyunk és több, mint egy hónapja együtt is élünk. Azt adja, amire mindig is vágytam, benne megtaláltam a számításom. szerintem jó páros.

23N és 29F

2011. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Én skorpió, ő bika. bár már nem vagyunk együtt.:D:D de jó kapcsolatunk volt.. végülis...
2011. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is skorpió vagyok, a párom meg bika, szerintem nagyon jó :) az biztos, hogy nem unatkozunk :D

de szerintem az aszcendenstől is függ, mert tesóm is bika, és teljesen más, mint barátom, vele nem jövünk ki jól :/

amúgy párom bika oroszlán aszcendenssel, én meg skorpió vízöntővel :)

2011. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!