Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány, vízöntő fiú. Állítól...

Kos lány, vízöntő fiú. Állítólag jó választás, de azértvéleményetek? :O

Figyelt kérdés
Van egy fiú. aki nagyon tetszik. Vyzöntő.,én kos vagyok. sajnos ő nagyon könnyen megkapható,de nekem általában egy olyan fiú kell,akit nem kaphatok meg. Van egy másik fiú,aki eddig jobban tetszett,de mostmár csak egy kicsit. viszont őt sokkal jobban szeretném megszerezni attól függetlenül,hogy a másik fiút jobban szeretem. És most nem tudom mit akarok. mit tegyek? :(
2011. jan. 4. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy jó választásnak tűnik, de az asztrológia szerint nem kompatibilis a két jegy.

A Kos kardinális jegy, Tűz jegyű, a Vízöntő Víz jegyű, a Kos uralkodó bolygója a Mars, ami harci jellemmel ötvözi fel őket, nem csupán a férfiakat, hanem a nőket is, ez nem fér össze a Vízöntő Szaturnusz által kapott szellemiségével, és az arra való törekvéssel, azzal az un.globális szeretetre való hajlammal, ami a Kosból igencsak hiányzik.

A Vízöntő jóval türelmesebb a Kosnál, főként akkor, hogyha valamely magasröptű terv megvalósításán fáradozik, a Kos rövid távon kitartó és célratörtő, hamar elveszíti az érdeklődését és szentimentális síkon se túl kitartó.

A Vízöntő az eszményi társat keresi, a Kos szintén maximalista, de nem annyira elvont, mint a Vízöntő, itt is kiviláglik a két különböző jellem.

2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
.ó. Köszönöm :)
2011. jan. 4. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs: nem Szaturnusz, hanem Uránusz.

:))

2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D nem baj :D
2011. jan. 4. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Asztrológia alapján párt választani..nevetséges.. -.-
2011. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem asztrológia alapján választok párt,csak kíváncsi vagyok,hogy összeillünk,vagy számíthatok valami rosszra. -__-"
2011. jan. 4. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:

"A Kos kardinális jegy, Tűz jegyű, a Vízöntő Víz jegyű, a Kos uralkodó bolygója a Mars, ami harci jellemmel ötvözi fel őket"


Én nemtom, te mit olvasol, de hogy nem mindenről van fogalmad amiről írsz, az is tuti. A Vizöntő levegő jegy, és ebben a megvilágitásban már nagyon is összeillenek. A kos az erő, a vizöntő az ész...kiegészítik egymást. Habár igaz hogy a vizöntő túl szabad szellemű, és ez a kost bosszanthatja, de ezt el kell neki nézni, a kos meg nem az eszéről és megondoltságáról híres, ami viszont a vizöntőt zavarhatja, ugyanis csak értelmes emberekkel szereti általában körülvenni magát.


Ha netán megis a vizöntő melett döntenél, akkor ime néhány jótanács: soha ne korlátozd egy picit sem, legy hű és odaadó, mutasd ki a szereteted felé, de ne folytogasd vele mert akkor lelép. És ami a legfontosabb, beszélgess vele sokat. Imádnak beszélni, és ha van valaki aki hajlandó meghalgatni a filozofálgatásuk, azt nagyra tartják.


Tapasztalat...én is az vagyok :D

2011. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D kösziii.. ez sokkal bíztatóbb volt :D

a másik fél halak. ? nos? vélemények? :)

2011. jan. 6. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az állítólag nem túl szerencsés...


"Gyakori és nem túl szerencsés kapcsolat. Végletesen különböztök egymástól. Ez a kapcsolat egy indulatos és egy túlzottan érzékeny ember egyesülése. Ha kellőképpen odafigyeltek egymásra, akkor talán képesek lesztek kibírni egymás mellett. Ehhez azonban a Kosnak nem elég felszínesen kutakodnia, hanem le kell szállnia a Halak mély lelkébe, és igyekezni kell megérteni, átérezni őt. A Halak nehezen dönt egyedül, retteg a járatlan utaktól és fél attól, hogy kezdeményezzen. Ezzel szemben te vakmerően kísérletezel, és olyan magabiztos vagy, hogy társad - minden őrültséged ellenére - úgy érzi, biztonságban van melletted. Azért ne feszítsd túl a húrt, szegénynek így is éppen eleget kell kiállnia. Van mit tanulnotok egymástól. Te a gyengédséget tanulhatod a Halaktól, neki viszont nem ártana elsajátítani tőled a határozott, magabiztos fellépés tudományát. Egyetlen közös nevező köztetek a szex, de te jobban tennéd, ha nem kacsintgatnál állandóan félre, fogd vissza az étvágyadat, ne gázolj bele még ezzel is a túl érzékeny lelkivilágába. "

2011. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( hát..akkor mindegy.. talán jó döntést hozok ;)
2011. jan. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!