Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temető mellett lakunk, a...

Temető mellett lakunk, a szobám ablaka arra néz. Egyik reggel, minden ajtó ablak csukva. A szobámban a függöny erőteljesen mozogni kezdett. Először megijedtem, odadobtam a fésűt, akkor abbahagyta. Naponta 1-szer 2-szer jelentkezik. Ki lehet ő?

Figyelt kérdés
Annyit sikerült megtudnom tőle,hogy engem keres,és hogy nem akar bántani.Amikor újra mozgott a függöny,vettem a bátorságot és odamentem.Közel tettem a tenyerem a függönyhöz,végighúztam lassan mellette és hideg levegőt éreztem.Aztán magamtól elkezdtem sírni.Pedig semmi okom nem volt rá.Nem volt rossz érzés,csak olyan volt mintha én azt a valamit nagyon szeretném,és legszivesebben megölelném.Rokonom egy szál sincs,aki meghalt.Ki lehet ő?
2011. máj. 8. 21:46
1 2 3 4
 1/33 Tom Benko ***** válasza:
90%
Szigeteld le rendesen az ablakot.
2011. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
egy képzeletbeli barát?!
2011. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Soha nem volt képzeletbeli barátom.
2011. máj. 8. 21:55
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyenek. Kérd meg hogy menjen el, mert neked itt kell élned. Vagy mondja meg ki is ő.
2011. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Tom Benko ***** válasza:
71%
Mostmár van.
2011. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja még talán annyit hogy már előtte is foglalkoztam fekete mágiával.Azt is mondták hogy érzik a mágikus energiámat és talán azért keresett meg.
2011. máj. 8. 21:57
 7/33 A kérdező kommentje:
Azt hogyan tudhatom meg hogy ki ő?
2011. máj. 8. 21:59
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
hát esetleg többen próbáljátok megidézni
2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Én is az ablakra gyanakszom. Még az új műanyag ablakok mellett is maradhat rés, amin befúj a szél.
2011. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

"már előtte is foglalkoztam fekete mágiával"

-aha... hát én nem , és nem is jönnek ilyenek. Összefügg.

2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!