Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyenek a bak...

Szerintetek milyenek a bak jegyű pasik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Jó üzleti érzékűek, munkamániások, mennek, mint a gép és jellemzően intelligensek. Családcentrikusak, de ez inkább abban nyilvánul meg, hogy a gyerek(ek)ért mindent. Ha félrelép is, a család miatt nem válik. Egyébként jófejek, én az összes bak pasit kedvelem az életemből.
2011. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat ismerek, de arra a néhányra jellemző: Sokat olvasnak és okosak. Ragad rájuk az információ, van logikájuk, eszük. Jó őket hallgatni. Szerintem szívük is, de olyan közeli kapcsolatban nem voltam bakkal. Egyszerűen szimpatikusak számomra! (Nyilas)

Ja egy bak lány jóbarátnőm volt egyszer. Vele sokat röhögtünk, volt humora! De esetében is az észt tudnám kiemelni! Folyton tanult és bizony művelt volt!

2011. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
pontosan olyanok mint a nem bak pasik;)
2011. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én bak vagyok, és azt mondom neked, hogy vannak olyan dolgok, amiket más csillagjegyekre mondanak rá, de mégis érvényre van bennem jutva.

én úgy veszem észre, hogy a horoszkóp tulajdonképpen csak egy mutató, egy bizonyos okból, de lehetséges, hogy a kérdésed nem erre irányul, szóval nem megyek bele. ráadásul nagyon sok minden számít, hiába bak éppen valaki...holdállás is, aszcendens, meg ilyesmi, hogy pontos képet adhassunk róla, pontosabban a személyiségéről.


magamról nem vélekedek, mert vagy elhiszik vagy nem, de azt mondom neked, hogy az emberek különlegesek és szépek.

azért adok egy oldalt, ha ennyire kíváncsi vagy rá, mármint a bakok általános jellemzőire.

[link]


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom bak, főbb tulajdonságai: hűség, hirtelen harag, de nem haragtartó, hiszti :), makacsság, akaratosság, sportosság, állandóan úton van, állandóan üzletel, szereti a hobbiját és a családját, elolvad egy kis kedvességtől, tud örülni, tud meghálálni dolgokat, fontos számára a pénz, az anyagi javak, a barátait szereti, de könnyen csalódik, csak a saját hibáiból tanul és sajnos csak sokadszorra, kommunikatív, jókedélyű, bár olykor melankolikus, lelkes,de nem túl kitartó, állatbarát, szereti a természetet, a könnyű életet, keményen dolgozik... egyszer imádnivaló tud lenni máskor az ellenkezője :)


én is bak vagyok és érdekes módon sok mindenben az ellentéte :) szép kapcsolat ez :)

2011. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőek által leírtakból leginkább a munkamánia és az emberekkel való jó viszony jellemző rám.Ja és nagyon jól bírom az alkoholt. :DD 20/F/Bak
2011. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Olyanok, mint Győzike :-P :D:D


"Ifjabb Gáspár Győző (Nógrádmegyer, 1974. január 4.), művésznevén „Győzike”, roma származású ismert "showman"...." /Wikipedia/

2011. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mint nevelő apuka, saját gyerekekkel, az esetek többségében szar, de lehet, hogy csak azért mert nagyon máshogy vélekedünk általában mindenről.11 voltam mikor megismerte,most 16 is lassacskán kezdek kijönni vele. Saját gyerekeivel is hullámzik a viszonyuk. Sajnos én csak a rossz oldalából kaptam. Talán mert hirtelen jött a változás és nem álltam készen egy új életvitelre, ő pedig egy idő után feladta a próbálkozást és néhány évig nem érdekelte semmi. Harmadik közös évünk után (ekkor már serdültem) beszorultam a szobámba és csak akkor dugta ki az orromat, ha hívtak kajálni, vagy ha éppen nem volt otthon. Anyukámtól is eltávolodtam, azóta sem az igazi a kapcsolatunk, pedig régen nagyon jó volt. Van még egy kos húgom ő utálja ugyanezen okok miatt. Én skorpió fiú vagyok, anyám pedig rák - ők ketten viszont nagyon jól szót értenek, csak anyagiak miatt szokott lenni konfliktus, na meg miattam és tesóm miatt.

Az előző jellemzésekkel egyet értek.

2011. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

pitbull,győzike,david guetta,ganxta zolee

bakok.és látszik is van bennük valami.a kisugárzás.

2011. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első: én sok bakot ismerek de egyik se volt munkamániás és egyik se ment mint a gép :D
2011. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!