Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Nyilas nőknek milyen pasik...

A Nyilas nőknek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Milyen külsőre és milyen belsőre..
2011. szept. 16. 18:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szőke haj, kék szem...
2011. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
V.Ferdinánd
2011. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

na jó ezt hagyjuk :D

Agyhalott társaság...

2011. szept. 16. 18:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudtam kihagyni. Ne haragudj.
2011. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most miért gondolod azt, hogy egy adott csillagjegy, -ami abszolút nem befolyásol semmit az életben - hatással lehet valakinek az ízlésére?
2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Nyilas nő vagyok, de azért nem írom le, mert ismerek olyan nyilast nőt, akinek meg teljesen másmilyen jön be. Ez tényleg nem a csillagjegytől függ.
2011. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

huh nekem mindig változik az "ideálom" :D ami mindig tetszik az a világos szemszín, nyilván mert nekem barna. de egy időben a szőkék tetszettek, most a sötét hajuak.. volt hogy a kisfius srácok tetszettek, aztán a férfiasabbak, nagyobb darabok aztan vekonyabbak :D

szal azt tudom mondani hogy ami állandó az a változás. :)

2011. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
belsőre stabilabb a dolog. az hogy intelligens legyen nagyon fontos. és művelt is. utálok veszekedni ugyhogy ne legyen ideges fajta veszekedős, ne legyen féltékeny. meg jobb ha nem egy otthonülős fajta mert akkor nem fogunk jol kijönni
2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
A gazdagok és a nagy f*szúak.
2011. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Miért kell ilyen válaszokat adni?:S"


Hülye kérdésre hülye válasz...


Most komolyan:

Szerinted a csillagjegyek meghatároznak _akármit is_ az emberek viselkedésében?


Ha lenne valami igazságalapja a horoszkópnak nem használná-e a munkaerőpiac, hírszerzés, vállalati menedzsment, államigazgatás, politika, stb. ? Láttál már olyasmi hírt, hogy "A mérleg jegyű Csányi Sándor bak aszcendensű felsővezetéssel próbálja bebiztosítani az OTP megfontolt hitelkihelyezési politikáját"?


Persze, majd a sok önjelölt asztrológus megmondja azt amit X darab tudományegyetem Y pszichológiai, szociológiai kutatója képtelen, és mindezt önzetlenül a blikk hátsó hasábján.

2011. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!