Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkópot kell...

Melyik horoszkópot kell figyelni egy császáros babánál ahol a doki döntött nem a baba és a szülő így kos helyett halak kislány lett?

Figyelt kérdés
márc24 volt a várható idő, műtét alatt az anaeszteziológus azt hitte 36 hétre szültem mert olyan magzatmázas volt a baba. A lányom kb márc 30án (eddig a napig csak bambult és csak úgy volt, aztán mintha kicserélték volna) előbb nem bújt volna ki de így 19.én megszületett halakként.
2011. febr. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Halak. :)

Az a horoszkópja, amikor megszületett..akár császárral is.

Szóval akkor halak...

2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy érti valaki, hogy a kérdésen kívül mit mond a kérdező? A központozás nem ördögtől való dolog. Na mindegy fogjuk rá a születés csodája miatt érzett elfogódottságra.


Amúgy meg semmilyen horoszkópot nem kell figyelni.

2011. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En ertem, de szerintem ez olyan hulyeseg, a baba akkor is el mar mikor a hasadban van,nem mindegy mikor bujik ki?

Tul nagy jelentoseget nem szannek a horoszkopnak...

Majd ha nagyobb lesz ugyis rajossz ,hogy melyik jegy all hozza kozelebb.

2011. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Első lélegzetvétel.
2011. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem tudom, nem vagyok szakértő, vagy ilyesmi, de én is 'császáros' baba vagyok/voltam és így 1 hónappal előbb születtem, mint kellett volna. Na mármost, az alapján, hogy melyik nap születtem, én mérleg vagyok, viszont ha maradtam volna rendes ideig, akkor ugye skorpió lennék. A vicc az, hogy jellemileg abszolút skorpió vagyok, és a mérleghez abszolút semmi közöm nincs, azon kívül, hogy abban a jegyben születtem. :) Érdekes.

Az biztos, hogy néhány éven belül ki fog derülni, melyik jegy áll a babához a legközelebb :)

2011. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!