Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csillagjegyűek! Rátok...

Bak csillagjegyűek! Rátok jellemző amit a horoszkóp ír?

Figyelt kérdés
szerintem rám nagyon :) és hisztek benne?
2011. febr. 5. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
én hittem benne, mert úgy kb 80%-ba eltalálta, de azóta letojom amióta most okoskodnak, hogy eltolódás van, új horoszkóp stb...
2011. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem van 3 bak ismerősöm, elég jól ismerem őket - sajnos. Sok rossz tulajdonságuk van... de nem akarok megbántani senkit.
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Rám nem , talán annyi hogy anyáskodó vagyok, és a mottóm Rend, s fegyelem!Az hogy konzervatív vagyok, na az végképp nem igaz.Egyébként , ha mindenkire igaz lenne nagyon sok egyforma ember lenne.Mindenkit a körülményei formálnak, olyanná amilyen lesz, így alakul ki a személyiség.
2011. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán...
2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán 1 %-ban.
2011. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az általános jellemzés részben igaz rám, a páromra is (ő is Bak). A napi/heti/havi/éves, stb. horoszkópokat heccből elolvasom, de nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget nekik :) Ha jót ír, örülök és ha eszembe jut figyelem a pozitív dolgokat, ha rosszat ír, nem hiszem el és 'azért sem lesz úgy' mottó alapján cselekszem ha eszembe jut :)

Konzervatív vagyok, ha a nem drogozás, hűség, munkakedv, főzni tudás, felelősség divatjamúltnak számít :P

Amúgy haladok a divattal és van szépérzékem :)

Persze nekem is vannak rossz tulajdonságaim, sajátosságaim, de ettől vagyok az aki.

Pesszimista vagyok alapból, de megtanultam pozitívan gondolkodni, nem mindig sikerül azonnal, de rajta vagyok :)

Szerintem nincs olyan ember, akire 100%-ban igaz minden és mindig eltalálják a 'jövőjét' :)

2011. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja.
2011. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Bak nagyon kicsit.....a Kínai horoszkópom viszont szinte 85%ban
2011. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat számít még ezenfelül az aszcendensed is és a holdhoroszkópod is.XD 25L
2011. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mert nem írja hogy imádok ps3-azni.
2013. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!