Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nô mérleg aszcendenssel...

Mérleg nô mérleg aszcendenssel, szûz férfi mérleg aszcenenssel. Szerintetek? A deszcendenst hogy kell értelmezni? Tudom az enyémet, de aztàn?

Figyelt kérdés
Néha ùgy érzem, nélkûle megàll az élet, màskor meg nem értem az egészet, hogy min is problémàzunk, de problémàzunk rendesen... Magamat ismerve amùgy se egy kônnyû dolog ennyire levegôsnek lenni.. Van kôztetek dupla mérleg nô?
2011. febr. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
te érted a kérdést? :D
2011. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aszcendenseken és deszcendenseken való töprengés helyett inkább próbáld megismerni őt rendesen.


Egy ide illő dal:


http://www.youtube.com/watch?v=_dRc2V7uuQI

2011. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt komolyan a csillagok nyakaba akarod varrni? ugy ertem van egy viharos kapcsolatod, es te nem azon toprensz, hogy esetleg nem illetek egymashoz,hanem hatalmas gazgomboket okolsz amik kvamessze vannak. kicsit sajnalom a pasidat.


godomol az egyik verremeno vitaban majd felhozod evrnek: te egy tipikus merleg vagy. az asztrologusom is mondta nekem , hogy ne adjak neked penzt, es lam igaza volt

2011. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!