Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdekel az asztrológia?...

Érdekel az asztrológia? Kíváncsi vagy mit árul el rólad a horoszkópod?

Figyelt kérdés
Aki asztrológiára kíváncsi, úgy tegye fel a kérdését, hogy írja oda a születési dátumát , de óra perc és hol az is kell, ha azt akarja, hogy segítsek.
2011. febr. 27. 11:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
marhára nem érdekel, az meg végképp nem hogy a személyes adataimat kiadjam itt.
2011. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 emlya ***** válasza:
54%

Engem igen. 1989. április 10., 4:30 körül, Mosonmagyaróváron.

21/L

2011. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kos havában születtél és az ascendensed Vízöntő. Nagyon fontos számodra a barátok.De a szüleid állandóan kifogásolják, hogy kikkel kerülsz kapcsolatban. 7 éves korod körül valami baleset ért. Mi volt az? Anyukáddal mi a gondod? otthon leereszted a gőzt, aminek nem örülnek. Mindenre felcsattansz Nem kellene. remélem tanulsz, nagyon jó észbeli képességet hoztál magaddal, csak a barátok néha eltérítenek a helyes útról. Noha nincs sok barátod, de az a pár nem biztos, hogy jó irányba visznek. Nagy a rokonság? Ki a vallásos otthon? A rák típusú egyének tetszenek, akik csendesek. De általában Oroszlán típussal kerülsz kapcsolatban.
2011. febr. 27. 15:56
 4/31 anonim ***** válasza:
1989. 10. 16 / 23:45 Dombóvár
2011. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mérleg jegyű és Oroszlán ascendens-sű vagy. Nagyon szeretheted a szépet és bizony kicsit kényelmes vagy. Nincs semmi bajod? Mármint egészségileg. Lehetőleg kevés édességet fogyasszál. Nagy befolyással van rád a környezeted. Kicsit szétszórt vagy. Tele vagy elfolyástokkal. Ha állandóan lenyelsz mindent, az idegeid hamar tönkre mennek. Ne csapd be magadat. Ne láss ott is rózsaszínben, ahol probléma van
2011. febr. 27. 18:51
 6/31 anonim ***** válasza:
1991.04.23. 21:10
2011. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok és Budapesten születtem
2011. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szia, a Mérleg jegyű Oroszlán acedensű hölgy lennék. :)

Igen..szeretem a szépet..és igen.. tényleg kicsit kényelmes vagyok... nagyon nehezen ,,mozgulok,, meg... de ezen igyekszem változtatni!! :)

Egészségileg? Hogy érted? Látsz valamit a képletemben?

Hát..most a lelki-testi egyensúlyom megbomlott..és csak ennék ennék ennék..rendbe kell szednem magam... mert igy tényleg az egészségem fog kárba veszni.

Tudom, hogy elfolytom a dolgokat...de egyszerűen nem merek ,,nem,,-et mondani... nem merem elmondani az én saját véleményem... inkább a másik emberre hagyom....de tudom, és akarok változtatni ezen!

A képtelemben esetleg nem látszik, hogy milyen horoszkópu lesz a ,,nagy Ő,,-m? :)

2011. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
az előbb írtam ki a kérdésem. most látom, hogy Te talán tudnál nekem segíteni. A kislányom horoszkópjára lennék kíváncsi, azon belül is a 8. házas marsra. 2009.11.29-én 7.23-kor született. köszönöm előre is a segítséget.
2011. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Kislány:2009.11.29-én 7.23-kor Dupla Nyilas Nem kell olyan nagy bajt képzelni.Problémát inkább ott látok, ha nem neveled majd következetesen // amit ma nem engedek meg azt holnap se, és fordítva./// Okos értelmes gyerek. Hogy egy kicsit vehemens lesz ettől a Marstól, az lehet, de szeretettel lehet lágyítani. Rávezetni, hogy vannak érzékeny emberek. Vegye észre, hogy érzelmileg ragaszkodnak hozzá. (Óvoda) Hogy könnyen megbánt valakit és azért sír a társa. Sok sok türelemmel lehet egy boldog kiegyensúlyozott gyerek
2011. febr. 28. 06:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!