Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdekel az asztrológia?...

Érdekel az asztrológia? Kíváncsi vagy mit árul el rólad a horoszkópod?

Figyelt kérdés
Aki asztrológiára kíváncsi, úgy tegye fel a kérdését, hogy írja oda a születési dátumát , de óra perc és hol az is kell, ha azt akarja, hogy segítsek.
2011. febr. 27. 11:36
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
1991.04.23. 21:10 Bika Skorpió ascendesel. Olyan vagy mint egy mimóza. Kevés beszéddel akarod elérni, hogy értsék mi a bajod. De ez így nem jó. Próbálj többet beszélgetni az emberekkel akik körül vesznek. Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Nem hallatszanak ki a gondolataid. Csak megsértődsz Kicsit vehemens vagy, észre sem veszed, hogy másokat megbántasz. nem az a baj, amit mondasz, de ahogy mondod. Elég nehezen kezelhető gyerek vagy, jó lenne elgondolkodni, merre is akarsz menni. Pl tanulni keményen. Ebbe legyél konok. Tanult ember mindig többet lát a világból, mint a kevés iskolával rendelkező. Ha nem tanulsz nem fogod észre venni a lehetőséget,hogyan teremtsd meg az anyagi biztonságodat.
2011. febr. 28. 07:12
 12/31 anonim ***** válasza:
Szia! 83.01.22 Gyula 07:30 Kíváncsi vagyok !
2011. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Először kérdezek, mert nem pontos a születési óra perc, és akkor hülyeséget írok. Csak egy testvéred van? Mennyire vagy nyitott. Gondolataidat elrejted, vagy szívesen megosztod másokkal. Mennyire vagy visszahúzódó, vagy mennyire akarod kivívni a saját akaratodat? Van e külföldön idős rokon? Vagy van e idős pasas a közeledben, aki érdeklődik iránta, de külföldiAnyukád mennyire anyagias? Noha ezekre válaszolsz akkor én is válaszolok neked
2011. febr. 28. 11:25
 14/31 anonim ***** válasza:
Egy testvérem van. Nem vagyok túl nyitott, a legbelsőbb dolgaimat nem szívesen adom ki. Esetleg akiben 100%-ig megbízom. Visszahúzódó vagyok, ha teljesen kiismerem a terepet akkor merek jobban megnyílni. Egy idős házaspár él külföldön, akik a rokonunk. Idős pasasról nem tudok. És édesanyám eléggé anyagias.
2011. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Te egy dupla Vízöntő vagy. Nagyon sok problémád van saját magaddal Állandóan csúszkálsz az önértékeléseddel. Hol nagyon elégedetlen vagy magaddal, hol meg úgy érzed, azért van a föld, hogy te tudj min járni Így vagy az észbeli felhasználással is. vagy ezerrel tanultál, vagy elment a kedved az egésztől, mert úgy érezted nem tudsz megtanulni semmit. De a pontos születési időd, az 7 óra 19 perc. Úgy érzed, minden probléma a tesó és az anya, pedig nem így van.Nem tudnak mit kezdeni a hullámzó kedélyeddel. Néha szét tudnál robbanni, de eltitkolod. Mi van a gerinceddel? Nyitottá kellene válnod, akkor talán jobban megértenének. Hogy vagy a hit dolgában. Nagy veszélye van annak, hogy valami szekta bevonz. Az élet feladatod az anyaság és a gyerekek. Mikor akarsz komoly kapcsolatot?
2011. febr. 28. 12:08
 16/31 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod. kislányom aggódó anyukája voltam. Most már nem aggódom. a következetesség és sok-sok szeretet már most megvan, az akarata igen erősen megmutatkozik, szóval szükség van rá :-)
2011. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Bizony szeretettel sokra lehet menni. Ha hisztizik sokat, márpedig látom előfordul, homeopátiás szert javaslok. SEDATÍV PC el kel szopogatni, hogy a nyálkahártyáról szívódjon fel. Minden olyan alkalomkor, amikor menstruál, vagy valamitől izgatott lehet neki javasolni, hogy vegyen be belőle. Nem lehet rászokni, nincs mellék hatása. Csak elszopogatás után egy 1/2 óráig nem szabad inni enni. Nagyon jó szer, én kipróbáltam a hisztis lányomnál, bevált
2011. febr. 28. 13:02
 18/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1980. 5. 13-án születtem Budapesten; kb. 16:30-kor.

De nem fárasztó neked ennyi idegent elemezgetni? Mások ezt jó sok pénzért csinálják. Vagy most tanulod, és ez egy jó gyakorlási lehetőség? Mindenesetre, kiváncsi vagyok, rólam mit írsz.

Szép napot, és köszönöm.

ParlanDo

2011. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem most tanultam az asztrológiát, már 15 éve gyakorlom. Csak azért segítek itt, mert elterelem a figyelmemet a fogászati problémámról. Koronákhoz lecsiszolt fog idegesítő. Mindenre érzékeny. Még 2 nap, aztán már nem folytatom a tanácsadást. :-) Bika Napjegyed és Mérleg ascendensed van. Ami érdekes a horoszkópodban, az a fényszög nélküli Hold : vagyis nem vesz részt a dolgokban érzelmeiddel. Ennek előnye, hogy érzelmeid nem állnak az érvényesülés útjába, viszont nem is tudsz igazán kötődni másokhoz. Érzéseidet elfojtod és emiatt lelki problémák alakulhatnak ki. Szeretsz mindennek a mélyére látni.Anyagi helyzeted állandó hirtelen változások következnek be. Nem beszélsz világosan , ködösen fogalmazol, érthetik így is meg úgy is. Nagyon szereted a tisztaságot, de néha nehezen fogsz hozzá a feladathoz. Életfeladatod, te légy egy közösség irányítója. Te határozd meg az útirányt, ne te kövesd a többit. meg kellene tanulni másokért áldozatot hozni. Na meg tudni határozottan dönteni. Néha terméketlen álmodozásba menekülsz, amikor pedig a rózsaszín ködöt el kellene oszlatnod. Hajlamos vagy mindenkiben jót látni, ha becsapnak a mártíromság megjelenik. Nem ártana jobb emberismeretre szert tenni
2011. febr. 28. 14:25
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem fogadok senkit, ha kérnék, elirányítom őket másokhoz :)
2011. febr. 28. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!