Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy a nyilas férfi...

Igaz az, hogy a nyilas férfi jegy szinte semmilyen női csillagjeggyel nem illik össze?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok kíméljenek és nem ez alapján akarom az életem irányítani, de mégis kíváncsi vagyok erre.


Sajnos én nyilas vagyok és még semmilyen kapcsolatom nem volt, és a nyilasokról csak rossz véleményeket hallok.


2011. márc. 2. 20:26
1 2
 1/16 Bretso ***** válasza:
15%
Hát figyelj a nyilasok általában rosszarcú, kopasz, tetovált, agresszív vadállatok, nem kell csodálkozni, ha nincs sikerük a nőknél. Ráadásul a primitív rasszizmusuk, minden jóérzésű emberből az undort váltja ki. Így ha te nyilas vagy, akkor húzd le magad a wc-n, ez a véleményem.
2011. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség. az első válaszoló pedig csak szimplán hülye. attól hogy nyilas vagy, nincs semmi bajod. nem mindenki olyan, ahogy az első válaszoló leírja. apám is nyilas, anyámék elváltak, de nem tudom azóta hány nője volt, mer minden hónapban mással volt kapcsolatban. amúgy hány éves vagy?

mert ha még tizenéves vagy, az még nem baj, hogy nem volt nőd. majd lesz. csak legyél kedves.

2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért érdekel a korom?
2011. márc. 2. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
na ez a lényeg... ha ilyen ellenszenves vagy, akkor nem is lesz nőd. na
2011. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, a nyilas férfi miért nem passzol egyetlen női csillagjeggyel sem. Persze a horoszkópban csak annyira hiszek, hogy útmutatásnak jó.
2011. márc. 3. 02:20
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

ez hülyeség

én nyilas vaok:legjobbann kijöttem: bika, oroszlán, mérleg, vízöntő,

csak a skorpiót kerüld el jó messze, azzal csak veszekedni és nagyokat szexelni lehet :)

2011. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 POciCi ***** válasza:
11%

hát igen..

Szűzen fogsz meghalni..

2011. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tyler913 ***** válasza:

En is nyilas vagyok.Ne parazz:)

Ha csak utmutatast varsz az asztrologiatol,de azt gondolod,hogy a csillagjegyed hatarozza meg a nokkel valo viszonyod,akkor hova mutasson utat?Ha azt mondom,nem,nem igaz,hogy a nyilas csillagjegy senkivel sem illik ossze,akkor megnyugszol?

Szerintem inkabb elj,es ne erdekeljen,ki melyik honapban szuletett.

2011. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon erőteljes, utralkodó jegy. Ha még férfi is...! Csak az oroszlán nő bír el vele.
2011. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán a nyilas a legjóindulatúbb és legbarátságosabb jegy a naptárban. Kicsit akaratos, de alkalmazkodó is és megértő, segítőkész. Millió egyéb jó tulajdonságokkal.

A rossz vélemény azért ritka. Abból adódhat, hogy a nyilas nem zúdítja másra a fájdalmait, inkább elrejti, vagy ha elmondja valakinek, akkor is mosolyogva tud a saját bajairól beszélni. Ettől erősnek tűnik és komolytalannak.

Pedig csak egyszerűen nem akar mást terhelni, nem tud segítséget kérni, ő ilyen esetekben megért másokat és segít nekik kérés nélkül, és ezt várná maga is, de ha nem hát nem. Idővel minden jobbra fordul, elfelejti a rosszat, mert örök optimista és jó kedvű.


Akik a nyilasokat jól ismerik, tudják, hogy teljesen megbízhatóak, lehet számítani rájuk és viccesek.

Akik nem ismerik csak felületesen, azok pont a jókedvűségükből és a vicces szókimondásukból ítélhetik meg negatívan. Főleg, ha férfiról van szó.


Nem tudom melyik csillagjeggyel illik össze a nyilas férfi, de valakivel biztosan! Így a kérdésedre a válaszom: Nem igaz.


Nyilas vagy. Akik ismernek, lefogadom, hogy nagyrészt imádnak téged. Arra figyelj, hogy a kijelentéseidet próbáld meg minél jobban finomítani. Főleg, ha ismerkedsz. Ha mégis úgy érzed, hogy valami bántót mondtál, amit nem annak szántál, akkor még időben korrigáld, magyarázd meg mit értesz alatta.

Az sem igaz, hogy minden nyilas csapodár, sőt, sokkal hűségesebb sok más jegynél. Törekedj is arra, hogy ne tartsanak csapodárnak...!

2011. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!