Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy a nyilas férfi...

Igaz az, hogy a nyilas férfi jegy szinte semmilyen női csillagjeggyel nem illik össze?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok kíméljenek és nem ez alapján akarom az életem irányítani, de mégis kíváncsi vagyok erre.


Sajnos én nyilas vagyok és még semmilyen kapcsolatom nem volt, és a nyilasokról csak rossz véleményeket hallok.


2011. márc. 2. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem igaz!!

A párom nyilas, én oroszlán és mesteripáros vagyunk! :):)

És imádnivaló ember.

2011. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

03-03 08:10

Skorpió nőként ezt kicsit rossz volt olvasni.:)


Én most egy Nyilas férfivel próbálkozom éppen, hááát, nem tudom mi lesz, mindketten konokok vagyunk, de azt hiszem a Skorpiónál erősebb jegy nincs, úgyhogy az összetűzéseinken nem kellene meglepődnöm.:)

Ja és az én Nyilasom nemhogy elrejti a fájdalmait, hanem nonstop panaszkodik! Ezzel visz a sírba.

2011. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nekem nyilas barátom volt de állandóan panaszkodott, egy idő után idegesítő volt
2011. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Hisz megértő, alkalmazkodó, szerelmes, hűséges, érzelmes, ügyes, gyakorlatias, szóval nyerő csillagjegy.
2012. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok és csak erősíteni tudom az állításod. 25/F
2020. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is nyilas vagyok, és én is így tapasztaltam meg. Örökké egyedül fogok maradni, de nem baj, több, mint hat év alatt, megszoktam már.
2023. nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!