Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz fiú - Skorpió lány...

Szűz fiú - Skorpió lány skorpió aszcendensel?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?
2011. márc. 25. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nehogy összejöjjetek, azonnal szakíts vele meg minden kapcsolatot, kérj távoltartási végzést a horoszkópra hivatkozva!!!
2011. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ismerek ilyen párt,bár a nő aszcendensét nem tudom mi,de a horoszkópja skorpió...nincs velük semmi gond...
2011. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sz űz fiú vagy? Ha összejöttök nem sokáig..
2011. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek van igaza!

Én talán még el is menekülnék az ügy elöl, bevállalnék valami tudományos projektet az Anktartiszon vagy ilyesmi.


Azért majd néha irj nekünk ha letelepedtél valahol a világ másik felén, addig is keresünk egy megfelelő aszcendenszes srácot neked.

2011. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne törődj a sok bunkóval, akik csak lehurrogni tudnak, normális választ adni nem!

Én skorpió vagyok, és általában szűz csillagjegyű pasikkal jövök össze, és jól kijövünk egymással. Nyilván nem azért jövök össze egy pasival, mert szűz a csillagjegye, de elég érdekes, hogy ez mindig így jön össze.

2011. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaja, utolsó tök jól mondja. Ha Brad Pitt szeptermberi szűz akkor lökd ki a lakásból csak azért mert te skorpió vagy, ez lesz életed legjobb döntése, hallgass csak az utolsóra.
2011. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miről beszélsz?? Én írtam olyat, hogy valakivel azért ne jöjjön össze, mert a horoszkópja alapján nem illik hozzá??? Na még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért...engem egy pasiban elsősorban NEM az ÉRDEKEL, hogy mi a csillagjegye, de megfigyeltem, hogy a szűz csillagjegy az egyik, akikkel általában jól megértem magam skorpió létemre. Nem vágom, ezen mit nem lehet érteni.
2011. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hmmm... a szűz fiúkról tudnék mit mesélni... ;)


Imádom őket! Jelenleg is bevettem egyet és élvezem a... társaságát .D


21/L


Ui.: lehet állandósítom a felállást.

2011. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem horoszkóp alapján kerek magamnak párt,szó sincs erről...

Csak kíváncsiságból írtam ki,hogy milyen a tapasztalatok vannak....

Egyébként jól megértjük egymást és semmi problémám nincs vele,néha túl kritikus,ami zavar egy kicsit,de ezt leszámítva imádom!!! :)

2011. márc. 27. 19:36
 10/12 A kérdező kommentje:
kerek = keresek :P
2011. márc. 27. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!