Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horoszkóp mérleg...

Oroszlán horoszkóp mérleg aszcendenssel? Mit szóltok ehhez a kombóhoz?

Figyelt kérdés
nekem ez jött ki de sajnos nem nagyon értek az asztrológiához... egy elemzést ha kérhetnék
2011. ápr. 5. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyensúlyra, harmóniára törekvő személyiség. Szeret a középpontban lenni, irányítani és rálátni a dolgokra. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de pontos elemzéshez kéne a születési időpontod is. Remélem hasznos volt!
2011. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
9%
Semmit. Értelmetlen, értelmezhetetlen.
2011. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy elemzést több órát vesz igénybe, és azt meg kell fizteni, mint ahogy egy angolórát is.


Az ori-mérleg azért jó ,mert bájos, és szeret szerepelni.

A bájával eléri, hogy jólfizetett pasik ugrálják körbe, az orival pedig ,hogy egész életén át fizessék a Tunéziai nyaralását.

Sajnos mindkét jegy lusta, vagy lusta lesz idővel, ezért hamar be kel pasiznia, mielőtt elhízik.

Természetes érzéke van a jóhangulathoz, és jóizléshez, ezért sokan szeretik.))))))

2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
37%
Fizetni?! Ezért?! Vagy nekem fizeti ki az elpocsékolt időt?
2011. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyakori kérdések oldalon mások sértegetése elég általános. Aki csak abban hisz, amit lát-az is egyfajta, elég egyoldalú hit-, az ne válaszolgasson, pláne úgy, ha nem ért hozzá. A szerkesztőknek üzenném, seperc alatt zárja ki ezeket az embereket, mert sokadik oldalra lépek be és komolytalan, hozzá nem értő illetve sértegető válszokat olvasok. Van külön fórum a szűklátókörúeknek, provokátoroknak is.
2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
Ha rám gondolsz, akkor fail. Nem hiszek semmiben. Ami logikus, valóságos, azt el tudom fogadni, ami nem, azt elutasítom. Ami ártalmas, az ellen harcolok. Lehet, hogy szűklátókörűnek tűnök, de nekem elég széles a valóság is, nem kérek hozzá a humbugból, és nem tudom megérteni, mi kell ahhoz, hogy ezt valaki komolyan vegye.
2011. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit olvastál az egy gonoszkóp. Számtalan van fenn belőle a neten. Ebből nem kell ügyet csinálni, az viszont szomorú ha nincs humorérzéked.
2011. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
Hm.
2011. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Kedves Tom Benko:) Dehogynem hiszel! Miért tagadod meg önmagad? Itt írtad: ami valóságos, ami logikus stb. azt elfogadod. Nézzük meg ennek az értelmezését...Tehát szkeptikus nem lehetsz. Ők alaposan megvizsgálták az általuk boncolt kérdést-ezért nevezték őket megfontolóknak, nem pedig kételkedőknek:)-, majd a tökéletes igazságot keresték, ami nem létezik. Tehát nem vagy szkeptikus, nincs kb. 20 év tapasztalatod mondjuk asztrológiában vagy grafológiában, nem is lehetsz kételkedő sem, mert nincs tudásod, amely elhintené a kételkedést benned. Ha a szemmel látható, kézzelfogható világ mozgat, akkor abban igenis hiszel és nagyon erős is lehet a hited:) Node, visszatérve a szkeptikusokhoz, a logikát nem fogadták el megyarázatnak-te pedig elfogadod. Milyen ez a logika? Pláne mi az, hogy valóság? Te tudod? Várj, akkor te vagy Isten, vagy valamiféle transzcendens megtestesülés! Nem inkább azt tekinted valóságnak, amit te hiszel annak? És ezt szépen felépated a saját logikád szerint? Ne felejtsd el, a logikusoknál sokszor a fundamentummal is lehet gond, akkor pedig borul az egész logikai menet. Természetesen hasonló falak vehetnek körül egy kizárólagos transzcendens hívőt is, mert az elfelejti, hogy a Földön él. Az egyensúly keresése sem rossz dolog. De valljuk be: a tudás biztosabb. Aki tud, az már nem akarja meggyőzni a másikat, hogy szamárság a kérdése. Akkor sem, ha esetlennek tűnik:)
2011. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:

Szkeptikus, azaz kételkedő vagyok. Kételkedek minden olyan dologban, ami nincs bizonyítva vagy homlokegyenest szembemegy a valósággal. Ahhoz, hogy kételkedjek valami igazságában, létezésében, nem kell mélyen ismernem. Elegendő az állításait megvizsgálnom.

Azt honnan veszed, hogy a logikát a szkeptikusok nem fogadták el? Pont, hogy az igazság vizsgálatára a logikánál, méghozzá a matematikai logikánál nincs jobb eszköz.

Egyensúlyt nem keresek. Egyszerűen szeretném megóvni az embereket a valóságtól kapott súlyos pofonoktól.

2011. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!