Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek horoszkóp, mérleg...

Ikrek horoszkóp, mérleg aszcendens. Elviekben milyennek kéne lennem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Együgyűnek és ostobának, ha hiszel az ilyen dolgokban.
2009. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ez a horoszkopos dolgo hülyeség.bár néha bevállik nálam,de ezt csak akkor tudom hogy bevált,mikor már átéltem azt a napot és visszagondolok,hogy tényleg ugy volt ahogy leirták.de amugy sztem ez hülyeség,ki mien horoszkop alapján.mindenki olyan,amien.nem lehet két ember akik ikrek horoszkopu egyforma,ez ugy vonatkozik mindegyikre a horoszkopban.sztem
2009. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem meg te vagy az ostoba,"kedves"1. válaszoló!Had döntse már el ő,hogy miben hisz!És ha ezt kérdezi,valószínűleg erre kíváncsi,nem a te véleményedre,nem az volt a kérdés,hogy higgyen-e benne!
2010. jan. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második válaszolónak mondom. igen nincs két egyforma ember, de szerintem tény és való ,h igenis jobban kijössz azokkal az emberekkel akik horoszkópilag illenek hozzád vagy az aszcendens alapján.
2010. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már több hasonló kérdésre leírtam,az aszcendens nem a valódi énünkre utál,hanem leírja milyenek lát a külvilág ,a mérlegek kellemes emberek,kiegyensúlyozott,békére törekvőek,stílusosak. Az iker is nagyon hasonlít,végtére mind2 levegőjegy..talán annyi hogy szabadság szeretőbb,lazább vagy mint amilyenek látnak! :))
2011. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!