Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet, hogy mégis van valami...

Lehet, hogy mégis van valami abban, hogy horoszkópot is megnézünk randizásnál?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem egészen jól fogalmaztam, de épp kíváncsi lettem, hogy hogy jönnék ki egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem, és hihetetlenül pontosan leírt engem. Mérleg vagyok. Lehetséges, hogy amit leírtam a mérlegek többségére jellemző? Mert persze lehetnek kivételek, de akkor is megdöbbentett, hogy mennyire egyeznek.
2011. máj. 6. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
légy határozott, okos, férfias! Az összes nő el fog tőled olvadni, de a horoszkópot elő fogod hozni előtte akkor egy okosabb csaj ki fog röhögni...
2011. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden horoszkópnézés ostoba önbecsapás!
2011. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor most mondok neked valamit: olvasd el egy más jegy jellmzését úgy, hogy közben arra gondolsz, hogy az a mérleg jellemzése, tehát ne mint kívülálló vizsgáld. És hihetetlen, de igaz, hogy annál is úgy gondolnád, hogy rád passzol.

Csináld csak meg, meg fogsz lepődni.

2011. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

most mit bántjátok szegény szerelmes Kérdezőt?


a szerelmes szív mindent megragad, amiben megpróbálja a földöntúli érzését leképezni

addig tépkedi a virágszirmokat, míg végre az jön ki, amit látni is akar!

(azért jó neked, kedves Kérdező, ez a legszebb a világon:)

2011. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szerelmes vagyok >.< de nem ez a lényeg, megnéztem egy másikat pont az ellenkezőjét írta, mint a másik. Pedig én világéletemben visszahúzódó voltam, nem voltam beszédes stb. pont ahogy ott állt. Kicsit meghökkentem rajta, bár legyen a választott akármilyen csillagjegyű, azért szeretem :)
2011. máj. 6. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkéépen jó ! Tudjátok hogy mire számíthattok, mennyire lesz hosszú távú a kapcsi
2011. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!