Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vizöntő férfiak tényleg...

A vizöntő férfiak tényleg megbízhatatlanok? Már volt vízöntő párom és számtalanszor megcsalt! (Persze utólag derült ki! ) Úgy hozta a sors, hogy újból vizöntő férfival kerültem kapcsolatba! És vannak kételyeim a kapcsolatot illetően! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
/Szűz nő vagyok/
2011. máj. 7. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kételyeid vannak, azt magaddal kell tisztáznod.
2011. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csalom meg őt , nem adok rá időt ,hogy megcsajon mert kidobom.
2011. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a megcsalás és a megbízhatóság nem a másik horoszkópjától függ...

Amúgy az én párom is vízöntő, több, mint 4 éve vagyunk együtt, de még egyszer sem csalt meg.

2011. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem?
2011. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajaj, rossz kilátásaim vannak, én is vízöntő vagyok. Megyek, keresek is gyorsan valakit, akivel megcsalhatom a barátnőmet, mert ha a vízöntők ilyenek, akkor sajna én is ilyen vagyok :(
2011. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem jók a vízöntő pasik, bár én lány vagyok, de vízöntő és megbízható is meg tök jó fej is vagyok, csak a házimunkát passzolom le, de csak amíg nem találok egy megbízható és dolgos démont !
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Greene ***** válasza:
Én is vízöntő vagyok, de nem csaltam meg egy barátnőmet sem. Nem is terveztem soha ilyesmit. Nem hinném, hogy minden vízöntő egyforma lehet. Inkább az, hogy milyen személyiségű a férfi.
2011. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Liza a vízöntő pasik teljesen mások mint a lányok ezt én tudom, én is vízöntő vagyok és van pasi ismerősöm vízöntőbe és nem olyan mint én, am meg nem tom, de egyszer olvastam valahol vízöntő pasi leírást és tökre illik az ismerősömre, szal nem tudom mennyiben függ ez ettől.
2011. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, megbízhatatlanok. nem azért, mert szemetek, hanem mert nagyon nehezen képesek mély érzelmeket megélni. az a vízöntő fiú, aki erre képes, az valószínűleg inkább a halak jegye felé született, vagy az aszcendense egy érzelmes típusú jegyet takar, mint pl. a fent említett halak, vagy rák. egyébként nagyon jó társasági emberek, bulizni, dolgozni tök jó velük, de kapcsolatba csak úgy jó velük, ha a másik embernek nincsenek nagy elvárásai... ők biztos nem fognak rózsát hozni, vagy kinyitni előtted az ajtót! nem bunkók, csak túl szabadszelleműek ehhez. nem foglalkoznak ilyenekkel.
2011. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!