Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiak! Milyenek...

Skorpió férfiak! Milyenek vagytok? Hogyan jöttök ki a Mérleg nőkkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit lesz*rok. nincs is barátnőm . igazából megjátszom hogy érdekelnek az emberek , pedig kicsit sem .
2011. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát én kifejezetten rühellem őket, egytől-egyig.
2011. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mérleg lány vagyok. Egyszer "szerelmes" volt belém egy skorpió pasi... Hát én sokáig nem is tudtam ezt, mert mindig távolról nézett, és olyan fura volt.. inkább éreztem azt, hogy utál, és ez nagyon zavart. Pláne idióta haverjai voltak...

Aztán kövi évben is ez volt, és akkor már elkezdett normális jeleket is adni. Ekkor döbbentem rá, hogy azért néz mert tetszem neki. De sosem jöttünk össze, ő valami nálam sokkal erotikusabb külsejű csajjal jött össze :D De később megtudtam, hogy nagyon oda volt értem

2011. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

skorpió:

Legjellemzőbb tulajdonságai: óriási az önbizalma, rendkívül kitartó, szeret a dolgok mélyére nézni, belelát mások lelkébe. Izgalmas, titokzatos egyéniség. Lebilincselő társalgó. Nagyon határozott ízlése van. Magnetikus egyénisége van, csinos, gyakran veszedelmesen hipnotikus a megjelenése. Mindenki észreveszi átható tekintetét. Az emberek vonzódnak hozzá, mert felismerik milyen nagy rejtett tartalékokkal rendelkezik. Mindig képes megújulni. Ez a képessége önmagában is elég ahhoz, hogy felkeltse mások irigységét. Akadnak Skorpiók, akik túlságosan kritikusak, támadóak, sőt még ijesztőek is, de ez ritka. Akár szeretik, akár gyűlölik, annyi bizonyos, hogy nem tudnak nem tudomást venni a személyéről. Intellektuális területen nagyszerű sikereket képes elérni, de bármilyen poszton megállja a helyét, mert mindent el tud sajátítani. Akaratereje legyőzhetetlen. Ebből fakad, hogy olyan munkát is elvállal, ami látszólag erejét meghaladja, és aztán sikeresen elvégzi, környezete nagy csodálkozására. Egyébként is alaptermészetéhez tartozik, hogy imádja a kihívásokat. Szeret vitatkozni, imád kritizálni, és általában győztesként kerül ki a szópárbajból. Bár lelke mélyén magánzó, voltaképpen családra vágyik, mert nem tud igazán egyedül élni. Feleségként meglehetősen összeférhetetlen, házsártos, kötekedő - ha valami nem úgy történik, ahogyan szeretné. Ő viseli a kalapot, és aligha tűri, hogy a férje vegye kézbe az irányítást. Egyébként szenvedélyes szerető, ösztönei rendkívül jól működnek, mindig megérzi, mikor hogyan kell bánnia partnerével. Szerelmi életét nem elégíti ki az otthoni biztonságos szeretet. Külön utakra, izzó szenvedélyre vágyik. Miközben párjától teljes odaadást követel, ön bizony gyakran ki-kiruccan egy kis kalandra a családi tűzhely mellől. Valahányszor félrelép, szenved a lelke mélyén, de képtelen ellenállni a kísértésnek.

Mérleggel:

Elég nehezen találják meg a közös hangot. Kezdetben nagyon hízeleg a Skorpió hiúságának a Mérleg rajongása, kedvessége, és az a fényűző környezet, romantikus hangulat, amit egy-egy randevú során igyekszik teremteni. A Mars határozottsága és a Vénusz gyengédsége olvad egymásba, amikor ölelkeznek. De a hétköznapok gondjait már alig tudja elviselni ez a kapcsolat. A Mérleg túl számítónak, keménynek, önzőnek, munkamániásnak tartja Skorpió párját. Az viszont azt viseli nehezen, hogy kedvese örökké vendégeket hív vagy vendégségbe cipeli, ahol viselkednie kell. Ám ha megadják egymásnak azt a függetlenséget, amire mindketten vágynak, nagyon mély barátság, őszinte szeretet alakulhat ki kettőjük között.A Skorpió határozottsága, önfejűsége, kockázatvállalása, ami kezdetben még ámulatba is ejti, később azonban megriasztja a Mérleget, sőt, sokszor még kisebbrendűségi érzéseket is ébreszt benne. S nemcsak a hétköznapi dolgokban, de a szexualitásban, érzékiségben is lassan tudnak egymásra hangolódni. A Mérleg számára fontos külsőségeket a Skorpió nem igazán értékeli. Őt a lényeg érdekli, nem a körítés. Ha csak a születési bolygóik között nincs nagyon szoros kötés, bizony előbb-utóbb más mellett keresnek vigasztalódást, és bár egymás mellett is maradnak, valójában külön utakon járnak.

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:D hát 4. elmondhatom hogy ebből semmi sem igaz kb amit leírtál a skorpiókról , legalább is rám tuti nem .
2011. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig 17:07-nek nagyon igaza van :)

Bár azt hiszem a birtoklási vágya és a féltékenységre való hajlama kimaradt a szórásból. És tudjuk, hogy mindettől függetlenül mély érzésű, csak nagyon nehezen közelíthető meg. Tényleg sok idő kell neki. Az érzések kimutatása sem az erős oldala. Akkora önuralma van, hogy ha kell akkor inkább Ő is szenved, de nem adja ki magát. Na ezért történhetett meg a korábban író leényzóval, hogy utólag tudta meg, vonzódott hozzá a srác. És nagyon szereti a szép dolgokat, úgyhogy megvan a dekoratív hölgyre is a válasz.

A Mérleghez sajna nem tudok hozzászólni, nem túl jók a tapasztalataim.

2011. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

de b+ mondom hogy én skorpió vagyok és egy szó sem igaz , abból amit a 17:07 leírt .


öcsém akkor hogy lenne már igaza? mert olvastad a neten hogy az jellemző a skorpiókra ? hát rohadtul el vagy tévedve, egy szó sem igaz belőle.

2011. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan drága vagy előttem szóló :)

A horoszkópok olyan összetettek és az ember személyiségét más hatások is befolyásolják.

Persze az is lehet, hogy még nem ismered teljesen önmagad, hiszen az ember folyamatosan változik. De hiszek neked, elvégre én nem ismerlek.

Viszont én is ismerek olyan embereket, akikre egyáltalán nem jellemző a horoszkópuk. Aztán kiderült, hogy azért, mert pl: az aszcendensének jegye erősebben hat rá.

2011. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de : Egyetértek Cicamica27-tel, mert faterom is kos, mérleg aszcendenssel, és rá is sokkal inkább a mérleg igaz. :)
2011. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párom skorpió, rá igaz, hogy egy hegyet is képes megmozgatni, ha akar, mindig a társaság középpontjában van, akárhová is megy, de a barátságossága miatt éri ezt el, ugyanakkor képes úgy belédmarni, amikor nem is számítasz rá, hogy csak lesel, de ezekre nem kell reagálni és ha látja, hogy nincs hatás, abbahagyja. Nagyon szeretetre méltó egyébként és kitartó.
2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!