Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most ismerkedtem meg egy kb...

Most ismerkedtem meg egy kb 29 éves pasival az interneten, de nem naon bízok meg benne mivel az első kérdésemnél azt mondta 2 húga van, aztán a 2. -ál meg 42 éves a bátyja. Hány nap után találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Már rögtön most hétvégén akar velem talizni,de lemondtam mer nem vaok jól,mert még túl korai.Erre azt mondja így soha nem lessz pasim.De semmikép sem bízok meg benne,ha azt mondja majd valahogy elvitetem magam kocsival,aztán,meg azt hogy saját kocsija van.Nem értem?Mikor talizzak vele,ha nem bízok meg benne?
2011. máj. 7. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.... ! én mondjam meg neked? SOHA !
2011. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Felejsd el. MSN letilt/mail szűrésre, telefonszám is letilt. FELEJSD EL, és találj egy rendes csávót. 30/f
2011. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, akkor ne találkozz vele.
2011. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"mer nem vaok jól"...
2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
normális vagy?! nehogy találkozz vele!!! istenem,de rohadt naiv emberek vannak...
2011. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Normális vaok és még nem taliztam vele
2011. máj. 8. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne találkozz vele, rázd le. Tizenéveseknek különben sem való MÉG ebben a korban a 29 éves.

Lehet, hogy 59! nem?


Kicsit megrémítelek.

Néhány éve egy 15 év körüli lány megismerkedett a neten valakivel, akivel találkozott. Soha többé nem látták. Ez Magyarországon történt.

Vágod?

2011. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%

Először is tanulj meg helyesen írni!

Amúgy ha főd buta vagy, akkor mindegy.

Úgy is beszélsz, ahogy írsz?

2011. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A többiek válaszát köszönöm az utolsóét meg inkább tartodta volna meg magának,és ez az oldal nem arról szól,hogy leocsmároljuk a másikat,te nagyokos,ha csak ilyet tudsz válaszolni,tartsd meg magadnak,azzal jobban járok én is és te is
2011. máj. 8. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
tizenéves vagy? semmiképp ne találkozz vele. Ha nem vagy az akkor se. Hallod ilyet mondani hogy sose lesz pasid, ez bunkóság. Mindennek van határa, nem engedheted, hogy így kezeljenek. Meg szerintem nem feltétlenül van szükséged a netre hogy találj valakit. Szerintem ha mosolyogsz, kedves vagy, és aranyos, akkor találsz valakit valahol.
2011. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!