Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismerkedtem megy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismerkedtem megy egy lánnyal, első randink lesz. Szerinteek hova vigyem, hogy tervezzem az estét hogy teljesen levegyem a lábáról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Tudni kéne milyen az érdeklődési köre. Meg mondjuk az sem mindegy hogy egy tizenéves vagy idősebb lányról beszélünk. Vidd el vacsorázni, sétáljatok, nevettesd meg, teremts jó hangulatot. > ez egy tök általános dolog, viszont ha esetleg van valami különleges érdeklődési köre, mint pl nekem - lány látemre - az autók, akkor ha vmi azzal kapcsolatos programot szervezel, biztos leveszed a lábáról. :)
2010. máj. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el kocsmázni
2010. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!