Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyűek (külön a nők...

Skorpió jegyűek (külön a nők és külön a férfik) : -mi a foglalkozásotok? -minek tanultok? -milyen szakágban érzitek magatokat a legjobbnak?

Figyelt kérdés

Csak Skorpió jegyűek hozzászólását várom, és csak építő jellegű hozzászólást kérek, vagyis remélem, hogy azt kapom


kössz


2011. máj. 8. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
jogásznak tanulok, hogy mi leszek még nem tudom, pszichológia érdekelt volna és sokak szerint érzékem is van hozzá. De hát azt buktam eléggé. :S
2011. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
engem most kezd érdekelni egyre jobban az asztrológia, nameg a zene is mióta élek, évek óta gyűjtök zenét, sokszor nevez faterom "tudós"-nak, de ahhoz sokat kell tanulni :D
2011. máj. 9. 01:44
 3/22 anonim ***** válasza:

Foglalkozásom vendéglátóipari eladó, de pályatévesztett vagyok...Ezt a szakmát annak idején csak jobb híján tanultam ki.Nem olyan rossz persze ez sem, de nem ez volt a vágyam, csak mindig közbejött valami, ami akadályozta továbbtanulási szándékomat.Valójában mindig is a képzőművészetek érdekeltek legjobban, az irodalom, a pszichológia, leginkább ilyen pályán tudnám elképzelni magam, szívesen lennék vezető beosztású, mindegy, milyen munkahelyen, vagy vállalkozó, mert az a maga ura. Egyedül szeretek dolgozni, idegesít, ha kollégák vannak körülöttem.Nincs bajom az emberekkel, de a csapatmunka nekem nem jön be.

Eddig eladóként és dajkaként dolgoztam.

2011. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
a bátyám skorpió. először biológusnak tanult, majd rájött, hogy a színház és a film érdekli, így rendező lett.
2011. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi, várom a további kommenteket...
2011. máj. 9. 22:44
 6/22 anonim ***** válasza:
Tolmács.Te?
2011. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

én most tartok ott hogy elinduljak valamilyen irányba 23 évesen...de még nincs értettségim... :(


további kommenteket várom, meg gondolkoztam azon is hogy indítok facebook-on egy csoportot, kizárólag skorpió jegyűeknek, akinek van kedve ott tudunk eszmélni, csak írja be a keresőbe a felső mezőbe: Skorpió


És kérem tényleg csak "skorpió jegyűek" jelentkezzenek köszönöm

2011. máj. 10. 22:56
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy írok, mert az én napjegyem Halak, de Skorpió az aszcendensem. (Én az egészségügyben dolgozom) A Skorpió nagyon szeret kutatni, titkokat megfejteni. Így egy nyomozói hivatásban otthon érezheti magát. Jó az intuiciója, empatikus. Tehát emberekkel is foglalkozhat. Vízjegyű lévén kedveli a művészetet is, illetve még nagyon foglalkoztatja a Halál az elmúlás. Ezzel kapcsolatban is jól érezheti magát a munkában, akár boncnokként is. Hisz a titok és az elmúlás itt összekapcsolódik. De a Skorpiók jó vezetők is, okosak, úgyhogy ebben a beoszátsban is kiemelkednek. A kedvesem egyébként Skorpió és Ő tűzoltó. Megvan neki a segítség nyújtás és a halál is.
2011. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bár azt mondják, hogy most itt Magyarországon a szakmunkás jobb helyzetbe van.
2011. máj. 15. 01:48
 10/22 anonim ***** válasza:

Világ életemben orvos (házi, sebész vagy pszichológus) szerettem volna lenni, minden idegszálammal ráfüggtem a témára, de nem volt elég pontom az érettségi után, ezért a biomérnök szakkal kellett beérnem.

22/L

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!