Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a szakmátok v....

Anyukák, mi a szakmátok v. foglalkozásotok v. végzettségetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 14:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Végzettségeim szerint pénzügyi ügyintéző, mérlegképes könyvelő és felsőfokú irodavezető vagyok.

Egyébként meg bankból jöttem el gyedre, befektetési tanácsadóként dolgoztam (és most szeptembertől újra ez leszek).

2011. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

cukrásznak tanultam,majd leérettségíztem.

aztán alapfokú számítógépkezelőit,és

egy vendéglátós vállalkozóit is elvégeztem

2011. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Felszolgálóként végeztem, aztán érettségiztem. Onnan elmentem egy OKJ-s képzésre, ami szerint Gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző lettem, majd továbbmentem tanító főiskolára, amit sikeresen befejeztem. Elhelyezkedni viszont már nem tudtam vele, pultosként dolgoztam, meg egy gyárban voltam MEO-s, mielőtt a fiam született.
2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Végzettség: Gépíró-szövegszerkesztő, Marketing-és reklámügyintéző, Pénzügyi-számviteli ügyintéző.

Titkárnőként dolgoztam a gyermekvállalás előtt. Még nem döntöttem el, hogy mikor mennék vissza, ha egyáltalán visszamehetek :-( 17 hónapos Kislány anyukája

2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

bolti eladóként tanultam majd pár évet dolgoztam is boltban,közben levelezőn leérettségiztem majd postán kezdtem el dolgozni,ezidő alatt elvégeztem a postaforgalmit,angol alapfokot,értékpapír jogi vizsgát stb majd egy bankba kerültem ügyintézőként de hiteltanácsadóként jöttem el gyesre!Várnak is vissza a munkahelyemre persze nem hitelezni hanem befektetési tanácsadónak átképeznek(már előtte is csináltam egy darabig csak akkor még a hitel nagyon ment és ott volt rám szükség!)

Minden munkámat nagyon szerettem,minden munkahelyen jól kijöttem a kollégáimmal sokukkal barátság is szövődött!De nagyon hosszú út vezetett idáig,nagyon sokat kellett nekem ezért tanulnom,hogy most itt tartsak de megérte!

2011. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdász, HR munkatárs egy gyógyszergyárban.
2011. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Tanító.
2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Végzettségem felnőtt szakápoló,az első gyerek születése előtt inteziv osztályon nővérként dolgoztam.Nem tudtam visszamenni Budapestre a kicsi mellett ezért szociális gondozó és ápolóként működtem tovább,és ennek 11 éve.Azóta még 2 babám született.Jelenleg gyeden vagyok,de nem tudom hová és mikor megyek vissza.
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
könyvelő( de csak papíron, sosem csináltam, utálom, anyuék erőltették), most óvónéninek tanulok majd.
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő&szülésznő, de valószínű egyikbe sem megyek vissza (szülésznőként még nem dolgoztam, az államvizsga még hátra lenne, amit elhalasztottam), túl sok negatív tapasztalatom van az egészségüggyel kapcsolatban és elegem van a védőnős előítéletekből is, bár azóta a mi védőnőnk miatt már nekem is van jócskán előítéletem, kiábrándultam.

Még nem tudom mi leszek, de most csak a babám számít és a következő babám, akivel próbálkozunk, nem is akarok egyelőre a munkán gondolkozni!

2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!