Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő horoszkópú emberekre...

A vízöntő horoszkópú emberekre általában mi jellemző?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:38
1 2
 1/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én az vagyok :D szóval magamról írok. magas,ideges,magas vérnyomású xD,kissé antiszociális... és megveti az ezo hívőket :P
2011. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok és pont az ellentétje az előző válaszolónak :)
2011. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok és pont az ellentéte az előző és az azelőtti válaszolónak, meg egyáltalán mindenkinek. XD
2011. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is vízöntő vagyok. Tök jó kérdéseket meg hasznos válaszokat adok a forumba, innen ismerhetsz meg minket. Meg ilyenek az életben is. :-D
2011. máj. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legjellemzőbb tulajdonságai: a hagyományok és korlátok felrúgása, új utak keresése az élet minden területén. A Vízöntő-jegyűek akkor születnek, amikor a legzordabb az időjárás, ám amikor épp a tetőfokára hág a farsang, mókáznak, alakoskodnak mulatoznak az emberek. Hát csoda-e, hogy a Vízöntő ember is épp ilyen? Komoly, elgondolkodó, a világ jobbításán fáradozó, aki a vidámság álarca mögé rejtőzik, és soha senki nem tudja meg, mire is gondol, mit is érez, mit tervez éppen. Régi megfigyelés, e jegy szülöttei vannak legkevesebben a föld kerekén. Ami pedig nagy kár, mert különleges embertípus, örök újító, "világmegváltó", jobbra törekvő. Igaz, rengeteg különc szokással is megáldotta a természet. Gyűlöli a formaságokat, s ha csak teheti, új utakon jár. Így aztán már messziről kirí a sorból gondolkodásmódja, viselkedése vagy öltözködése miatt. Egy régi asztrológiai könyvben olvasható: "A vízöntő jelleme egyszerre szfinx és csörgősipkás udvari bolond." A merev, gunyoros, rejtelmes mosolyú arc ugyanis csak maszk, ami mögé valódi érzelmeit rejti, az udvaribolond-öltözékkel pedig nemcsak bosszantani akarja környezetét, hanem jelzi azt is, hogy "a bolond mond igazat", és kendőzetlenül elmondja véleményét, lesújtó kritikáját a maradi, földhözragadt, nehezen mozduló világról. A Vízöntő szereti a társaságot, szívesen mókázik, játszik, viccel kifelé, közben lelke mélyén nagyon is komoly dolgok foglalkoztatják., Megrögzött reformer, mindenért rajong, ami új, többnyire az ultramodern irányzat követője. Ez pedig a munkájára, öltözködésére, ízlésére is rányomja bélyegét. Ő az, aki mindig két lépéssel a divatházak kínálata előtt jár, és nemcsak a formákkal, hanem a színekkel is meghökkentő hatásra törekszik. Elve mindig az: valami olyat kitalálni, ami még nem volt, ami új, ami más.
2011. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vízöntő barátaimból kiindulva: tartózkodás az érzelmek kimutatásától, felszínesség, szarkazmus, fennhéjázó stílus, egoizmus, lázadozás, humorbombonok, el vannak ájulva maguktól, nulla gyakorlatiasság, szellemesség, intelligencia, játékosság, sértődékenység, kezelhetetlenség.
2011. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

3 vízöntő férfival volt dolgom.

És mondhatni, hogy mind egyforma volt belsőleg.

Beképzeltek, a lábukat le se teszik a földre, felvágnak mindenféle baromsággal. El vannak ájulva a kinézetüktől. Sztem senkit sem tudnak igazán szeretni, csak magukat. Mindenkin átgázolnak, hogy elérjék céljukat. És egy csöppet sem hűségesek.

2011. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Utolsó attól hogy kifogtál barom embereket arról nem a horoszkóp tehet hanem azt hogy ők bunkók én is vízöntő vagyok és nem vagyok elszállva de úgy őszintén nem hiszek a horoszkópban mert nekem nem befolyásolja az életem.
2011. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Követi a divatot meg a színeket kevergeti???? akkor milyen vízöntő vagyok én? amikor feketén katonai cuccon kívül semmit se veszek fel. xD
2011. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Én azokra az emberekre lennék kíváncsi, akik ilyen dolgokat írnak másokról születési dátum alapján.

Én vízöntő vagyok, eléggé antiszociális, hatalmas hangulatingadozásaim vannak, igen, szeretek lázadni, sokszor bulizni is. Kreatív vagyok, de tanulni is imádok, 6 nyelven beszélek. A legtöbb ember nem érdekel, megválogatom a társaságomat, viszont senkivel sem vagyok undok, inkább viccelődöm, stb., de távolságot tartok.

A legjobb barátnőm is vízöntő, na ő pont hogy nem antiszociális, állandóan pörög, a társaság központja, rengeteg ismerőse, haverja, barátja van. Emellett viszont ő is tud komoly lenni, pl. 2 szakot végez egyszerre és versenyszerűen sportol. Ami mondjuk mindkettőnkre nagyon igaz, hogy gyűlöljük az igazságtalanságot és kiállunk azok mellett, akik még magukért is képtelenek kiállni.

Az unokanővérem is vízöntő, na ő meg egy csendes és kedves lány, nagyon okos és és mindig őszinte, stb., sosem fedeztem fel rajta olyan tartózkodást vagy épp lázadozást, mint magamon...

Szóval ami azt illeti, szerintem attól, hogy pár embernek egyforma a csillagjegye, még lehetnek egészen mások is - még ha ár tulajdonságuk egyezik is, ez alapján nem lehet egyszerűen bekategorizálni valakit.

2011. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!