Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az ikrek...

Mi a véleményetek az ikrek horoszkópról és az ikrek aszcendensről (egy személyben)? Mi is valójában az aszcendens?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat.
2011. máj. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az Ikrek jegyű embereket (a barátom is az), ha dupla, az még jobb lehet :)
2011. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az ikrekre azt mondják, hogy "kétarcú", és tényleg!
2011. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

utolsó

te miért általánosítassz??

2011. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert baromira nincs igazad.Rád meg azt mondják hogy hülye vagy és milyen igaz :)
2011. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig több Ikrek-et ismertem nem egyet, nem kettőt..

És elmondhatom mindegyikről,akiket ismertem,hogy elég kétszínűek és nagyon tudnak hazudozni. Előtted tettetik a jót, a hátad mögött meg mást mondanak. Lehet , csak rosszul fogtam ki ezeket...De eddig csalódnom kellett bennük, sajnos ez van.

2011. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
naugye. ezért mondtam, hogy kétarcúak. minden jegynek van hibája, ennek ez. hülye meg te vagy ha magadra veszed. azt kérdezték mi a véleményünk, hát nekem ez. biztos az a gond, hogy csak a negatív véleményemet mondtam. a pozítív bennük, hogy tapasztalatom szerint pl. jó a humoruk.
2011. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mérleg vagyok ikrek aszcendensel, de csak annyit hogy ki nem állhatom az ikreket, pedig bennem is van. Akiket eddig ismertem állandóan úgy csináltak mintha már elve ismernének és osztogatják az észt, mert azt képzelik magukról hogy annyira okosak, hol ott rohadtul nem tudnak rólam semmit. Azok a típusú emberek akik ha rád néznek már azt hiszik mindent tudnak rólad. Kétszínűek, harsányok ha egy nyilas a haverjuk akkor képesek a seggnyalásra ezerrel. Ja és azt képzelik hogy joguk van ahhoz hogy bárkit irányítsanak mert ők annyira okosnak hiszik magukat, közben meg felszínesek, hát ennyit tudok róluk. Magamról meg annyit tudok hogy zárkózott típus vagyok, úgy hogy nem tudom miben nyilvánul meg bennem ez a kretén ikrek aszcendens. Állítólag ötletes és nagyon kreatív vagyok, de egy cseppet sem vagyok büszke az aszcendensemre!!!!
2011. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!