Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiség egy Kos...

Milyen személyiség egy Kos nap, Oroszlán aszcendens, bak holdjegyű nő?

Figyelt kérdés
Legerősebb kos és bak. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Impulzív, anyagias, ambiciózus.
2011. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtudom, nem érzem ezt.de azért köszi
2011. szept. 14. 13:53
 3/6 Skyra Diamonds ***** válasza:
Az én ismereteim szerint szeret mindenben első lenni, uralkodó, sértődékeny, kissé erőszakos, tüzes típus, időnként "fejjel megy a falnak", az érzelmei alapján azonban szívós és kitartó, visszahúzódó, nehezen fejezi ki az érzelmeit. A személyisége alapvetően harmonikus, de az érzelmi döntéseiben diszharmónikus elemek is vegyülnek, mert napja és aszcendense egyformán tüzes jegyben van, a holdja azonban diszharmonikusan áll valószínűleg az aszcendenssel.
2011. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami.köszi.
2011. szept. 14. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátném Kos napos és Oroszlán aszcendenses :D Impulzív, dúl benne a versenyszellem szinte állandóan, humoros, gyors felfogású, jó ízlése van és utálja a szerepjátszást, mármint a való életbelit.
2011. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) én nem szeretek versenyezni,s zárkozott vagyok, igen alapjáraton én is ezt tapasztalom kos oroszlánál,

erősek-.

köszi

2011. szept. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!