Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van valakinek tapasztalata?...

Van valakinek tapasztalata? Bika férfi (20), mérleg nő (20)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik exem Bika volt, vagyis épp, hogy csak Bika (ápr. 22). A mi kapcsolatunk elég érdekes volt. 5 évvel volt nálam idősebb, mégis úgy táncolt, ahogy én fütyültem.. Nagyon megbízott bennem, néha úgy éreztem magam, mintha nem a párja lennék, hanem a nevelőanyja... De nagyon szerettük egymást, 3 évig együtt voltunk jóban-rosszban. ;) 17/L
2011. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nem biztos, hogy minden bika hasonló, én pl. nem vagyok könnyen befolyásolható, igaz, hogy lelkizős stb..xD, de azért férfi vagyok.

:O Amúgy 17 éves vagy még csak? :O :)

2011. máj. 25. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő sem az a befolyásolható típus, de én tudtam, hogy hogy kell rá hatni, és egy idő után nagyon elkezdett hozzám ragaszkodni... Nem bántam! Egyébként nagyon fiatal voltam még (nem mintha most nagyon idős lennék xD ), mikor összejöttünk, sokan furcsállották, de én 14 évesen 16-nak néztem ki, úgyhogy nem volt nagy probléma a korkülönbség... de mindig vannak emberek, akik beleütik az orrukat olyan dolgokba, amihez semmi közük. Ja, és még annyit, hogy én "fogtam ki magamnak", tehát én kezdeményeztem lényegében, és mikor már beindult ő is (tehát akart valami komolyabbat tőlem - nem szexet!!!!), akkor átadtam neki az irányítást, de ennek ellenére is sokszor éreztem úgy, hogy én vagyok a domináns fél, bár könnyen meglehet, hogy ő direkt úgy viselkedett, hogy érezzem, hogy én vagyok a vezető, mert tudta, hogy mennyire szeretek dominálni... Nem tudom, tényleg! Sok féle változat megfordult már a fejemben. :)
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vénusz gyermekeiként egyformán kedvelik a kényelmes életet, a szép tárgyakat, a finom ételeket és egyformán művészei a szerelmi praktikáknak, de azért sok ellentét is feszül közöttük. A Mérleg mellett fényűző és gondtalan életet élhetne a Bika, de számára épp ez az, ami nehezen elviselhető: hogy a párját egyáltalán nem érdekli a pénz. Esze ágában sincs bankbetétet nyitni, házat, telket vásárolni. És inkább naphosszat olvasgat a szoba hűvösében, mint hogy a konyhakertben tüsténkedjen párja mellett. S miközben a Mérleg azon bosszankodik, hogy a társa túlságosan földhözragadt, és az anyagiak sokszor jobban érdeklik a szellemi kincseknél, addig a Bika szerint a Mérleg túl elegáns, túl fényűző életet él, miközben ő inkább minden fillért félrerakna. A köztük feszülő ellentétet azonban a hálószobában mindig sikerül feloldaniuk.
2011. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van! Olyan mint bármelyik más férfi és nő. Nincs ilyen hogy bika meg mérleg. Akkor minden abban az időben született ember egyforma belső tulajdonsággal rendelkezne...
2011. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!