Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp és ezotéria -...

Horoszkóp és ezotéria - összefügghet?

Figyelt kérdés

Vajon milyen jegyben született a legtöbb ezo-hívő? És milyenben a legtöbb szkeptikus?

Lécci írjátok le a jegyetek, és hogy hiszitek, vagy tagadjátok az ezoterikus tanokat!


Pl.: bika - ezo


2011. szept. 8. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

na most, én hova jelentkezzek, ha csak bizonyos dolgokat hiszek el, fogadok el? és valamit, mint pl az ezotv-t és a hasonló pénzkicsikarásos dolgoktól nekem hascsikarásom van...

jegyem halak

2011. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mérleg - szkep.
2011. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Riddick, igazad van, de én az EzoTV-t nem is sorolom a valódi ezotériába.
2011. szept. 8. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "ezotéria" túlságosan tág fogalom, sok tekintetben nyitott a világnézetem, a hozzáállásom inkább spirituális, semmint materialista. De ha a gyk-s kérdések 99%-át veszem alapul, különös tekintettel pl. az ufós témákra, akkor bizony szkeptikusnak minősülök.

Halak - szkep.

2011. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm... Akkor eddigi rövid statisztikánkból kiderül, hogy a Halak jegyűek az értelmes fajta spirituálisok közé tartoznak, akik nem keverik össze a valódi ezotériát a marhaságokkal. :))
2011. szept. 8. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
rák-ezo de az ezotv-nek nem hiszek:D
2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilas - ezo (A szellem, ufó, meg ilyenek kivételével, szóval csak egy része érdekel.)
2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Halak-szkep. Lehet, hogy én vagyok a 3. de nincs összefüggés.
2011. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!