Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a Bak (férfi) és a...

Milyen a Bak (férfi) és a Szűz (nő) közötti párkapcsolat? Mi benne a jó és mi benne a rossz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
pont ugyan az mint a többi párkapcsolatban
2011. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bak nő Szűz férfival az borzalmas, tapasztalatból mondom... Hogy ellenkező esetben milyen, azt meg próbáljátok ki ti! :D Ennél csak jobb lehet!
2011. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bak ikrek párositásból nincsen roszabb.

Kb 6x tapasztaltam.

2011. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Bak férfi vagyok, és volt dolgom szűz nővel. Eleinte voltak problémáink, leginkább szexuális téren: félénk volt, nem akart róla beszélni se. Aztán egy romantikus éjszaka után, amikor elvettem a szüzességét, rendeződni kezdtek a dolgok, utána majdnem minden tökéletes volt :)
2011. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hülyeség általánosítani. Én is Bak vagyok, a párom Szűz és nagyon jól megvagyunk évek óta. Egy horoszkópnak amúgy is egy csomó összetevője van (bolygóállások, aszcendens, stb.), csak a csillagjegy alapján nem lehet ilyesmit megítélni.
2011. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten meglehetősen zárkózottak, befelé fordulók, mert attól tartanak, hogy unalmasnak és szürkének találja őket a világ. S épp ez a félelem ébreszt bennük érdeklődést egymás iránt. Mivel a tüzes, érzéki szerelemnél többre becsülik a mély barátságot, nem okoznak csalódást a másiknak. Mindketten próbatételek elé állítják szívük választottját, s mert nagyjából egyformák az elvárásaik, hát könnyen megfelelnek. A külső szemlélő talán unalmasnak találhatja a kapcsolatukat, ők azonban inkább békésnek, nyugodtnak, s legfőként biztonságosnak érzik a közös életet. A Szűz örül, ha meghódíthatja a Bakot, boldog, ha sikerül a kedvében járni, mert úgy érzi: a Bak elvárásainak nem felelhet meg akárki. S ez valóban így van. Akit a szívébe fogad, annak annyi próbatételen kell keresztülmennie, mint a mesebeli királyfinak. És a folytatás is olyan, mint a mesében: boldogan élnek, míg meg nem halnak. A komoly gondolkodású Bak mellett a Szűz kiegyensúlyozottnak és boldognak érezheti magát. S bár a külvilág nagyon egyhangúnak, unalmasnak látja az életüket, számukra ez az egyhangúság jelenti a biztonságot. Mert semmitől nem rettegnek úgy, mint a változástól.
2011. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A férfi rendszeresen veri a nőt. Ez tény. Asztrológusok is megmondják.
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bak nő vagy, a párom pedig szűz. Olvastam az egyik kommentet, hogy ez a párosítás neki nem jött össze.

Több mint két éve vagyunk együtt a párommal, és semmi probléma sincsen a kapcsolatunkban. :) Az ilyen párosításokról olvastam még azt, hogy általában hiányzik a szenvedély, és ez az a másik dolog, amivel nagyon nem értek egyet!!! Jelenlegi életem során ebben a kapcsolatban van a legnagyobb szenvedély közöttünk. De véleményem szerint nem a horoszkóp határozza meg azt, hogy kivel jó együtt élni és kivel nem.

2012. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nagymamám szűz csillagjegyű, Nagypapám bak, és 55 éve házasok 3 gyerekkel, 5 unokával és egy dédunokával! :) Mindkettő földjegy, elvileg jó összeállítás :)
2013. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!