Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halak férfi és skorpió nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halak férfi és skorpió nő párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Azokat kérdem akik ebben vannak vagy házasság, volt kapcsolat vagy ismernek ilyen kapcsolatot. Nem azt kérdem, hogy ki hisz ilyenekben vagy sem, hanem tapasztalatokat kérdem. Kérdésre szeretnék választ kapni, nem kritikákat ha kérhetném. Linkeket, meg ajánlatokat sem kérek, mert tudok olvasni, csak tapasztalatot kérek, azt megköszönném.
2011. jan. 22. 19:01
 1/4 Okoska törp ***** válasza:

Szia! Én oroszlán vagyok (27F) és eddig 2x volt dolgom skorpió lánnyal(komoly kapcsolatok). A személyes tapasztalataim a következők:

1. Hűségesek és csak a komoly kapcsolatokban teljesednek ki, nyílnak meg igazán, nem szeretika linkelést, hazugságot, és elég jól "olvassák" az embereket.

2. Szexuális téren 10-es skálán 10 pont, ezt bővebben nem részletezném.

3. Nyitottak, fogékonyak az újra, társasági lények.

4. Nagyon ragaszkodóak, igénylik a törődést.

5. Iszonyú féltékenyek és temperamentumosak.

6. Sok energiát fektetnek a kapcsolatba és elvárják a viszonzást.

7. Céltudatosak, karrieristák.


Összességében: Visszatekintve mindkét kapcsolatomról szép emlékeim vannak a skorpió lányok szerető odaadó társak, az egyetlen negatívum amit említeni tudok h. nagyon féltékeny típusok.

2011. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár oroszlán vagy, de azért nagyon köszi:) Ez is sokat jelentett. Féltékenységet észlelem, pedig még nem is járunk. Hát szexuális téren nem tudom mennyire 10 a sklán a skorpió nők, de amiket írtál azok jól hangzanak. Bár a féltékenység hátrány, de remélem ez nem lesz gond.
2011. jan. 25. 18:20
 3/4 Okoska törp ***** válasza:
Sok sikert, nem fogsz csalódni:)
2011. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hazugok és kegyetlenek a skorpiók!!! Sajnos ezt tapasztaltam:S Aki miatt feltettem a kérdést már rég kiderült, de most is (véletlen) skorpióval volt szerencsém és szemét! Soha életbe nem kell egyetlen skorpió nő se az életben. Nem is akarok egyet se látni.
2011. máj. 24. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!