Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és Rák férfi az...

Nyilas nő és Rák férfi az milyen párosítás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mifelénk izgalmas és szenvedélyes!
2011. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ugyanez a felállás, és nagyon jól megvagyunk.

A párom sok szeretet igényel, amit én Rákként megtudok neki adni. Ő pedig mindig feltud vidítani, és számítok a talpraesettségére.

A szex isteni, nagy a szenvedély :)

De azért vannak negatívumok is. Ő túlságosan nyers, és szókimondó ami engem bánt, ő meg nehezen viseli az állandó lelkizésemet, és hogy számára nem vagyok elég spontán, és rugalmas. De ezt leszámítva nagyon szeretjük egymást, és ez egy nagyon jó párosítás...

2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Ahogy érzitek magatokat. Nehogy egy baromság döntsön a jövőtökről!
2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A szerelemben a Mérleg kedvessége, nagyvonalúsága azonnal elkápráztatja a Rákot, és sírig tartó boldog kapcsolatról álmodozik. Csakhogy ez a Mérlegnek aligha vonzó perspektíva. Ha mégis beadja a derekát, és hajlandó elmenni az anyakönyvvezetőhöz, a tanúk előtt kimondott hűségesküt aligha tudja majd betartani. Ő ugyanis képtelen otthon ülni (amit pedig a Rák rendkívül élvezne). A Mérlegnek lételeme a beszélgetés, szüksége van társaságra, csodálókra, állandó „közönségre”, hogy csilloghasson, beszélgethessen, meghallgathassa mások gondját-baját. A Rák szemében nem is ez a ki-kiruccanás a megbocsáthatatlan, hanem az, hogy a párja ilyenkor flörtöl is. A Rák befelé forduló életet él, a Mérleg számára a csillogás a fontos. A Mérleg kedvességét, bókját boldogan fogadja, de azt már nehezen viseli, hogy párjának fontosabbak a barátok, mint az ,hogy vele kettesben üldögéljen otthon, s hogy másokat képes hajnalig hallgatni, az ő panaszai viszont idegesítik. De a legnagyobb sértés a Rák szemében, hogy a kedvese nem vele osztja meg a gondjait, hanem a barátaival, ismerőseivel, így még a gondoskodási ösztönét sem élheti ki igazán.
2011. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Te milyen Mérleg-Rák-ról írsz?

Itt Nyilas-Rák van :D

2011. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
írd ide, hogy hány órakor perckor születtél, meg a párod is, akkor megmondom jó lesz e a párosítás
2011. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
76%
Utolsónak: Írd be, hány miliméter hosszú a bal sípcsontod, és megmondom, milyen színű a szobád fala.
2011. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én is nyilas vagyok ,a párom rák :) 10 éve vagyunk együtt, 7 éve vagyunk házasok.

Több babusgatásra vágyik, mint amit én adok, nagyon szentimentális, érzékeny, jobban mint én nő létemre. Ebből vannak konfliktusok.

Szeret pletykálni, mondjuk én is :)

CSaládias, családcentrikus, szeretne még gyermeket, már 1 van. Mivel sokszor elfogy a pénzünk 20-án, én még várnék a 2. gyeekkwel, de őt nem érdekli, azt mondta, az sem, ha kiraknak a házból,mert nem tudunk fizetni (lakáshitel).

Én túl nyers vagyok neki, sokszor megbántom,mikor megmondom a véleménymemet, pedig ő kéri, és azt mondja, h mondjam meg a tutit. Mégis odáig van, ha megmondom.

Amiből még vita van:

nagyon hullámzó a hangulata, nekem is, de őt már nem lehet követni,annyira.HAjlamos hamar feladni a dolgokat.

Sokszor hoz felületes infók alapján olyan döntéseket,gyorsan dönt és nem gondolja át.


Nálatok mi a helyzet?

2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!