Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő- szűz férfi milyen...

Szűz nő- szűz férfi milyen párosítás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
legalább nem lesz megfelelési kényszer és egyszerre fogjátok elveszteni:)
2011. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
sztem megállás nélkül kritizálni fogjátok egymást, és ha nincs túl sok önbizalmatok, akkor még jobban megnő a maximalizmusotok, ha meg van, akkor annyira imádni fogjátok magatokat és egymást, hogy az vmi hihetetlen:D de a vitáitok iszonyat brutálisak lesznek. A szűznek a fegyvere a szavai:D Egyébként nem tapasztaltam még, de én szűz vagyok, és általában jól elvagyok a szűz pasikkal barátilag, párkapcsolatban még nem tudom:)
2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én szűz jegyű vagyok, egyszer volt dolgom szűz jegyű emberrel, hát nem mondom, hogy súrlódás nélkül ment, sőt. Most, hogy már eltávolodtunk egymástól, elég jól el tudunk beszélgetni. A két éles fejsze esete.
2011. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :):)
2011. jún. 15. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem gáz. Bár nekem jól jött, hogy a páromnak volt már egy kis tapasztalata, de annak is megvan a bája, hogy mindkettőtöknek az első alkalom lesz.
2011. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
Katasztrófa...tapasztalat. Folyamatos veszekedés.
2011. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szűz nőhöz, csak ikrek férfi illik - ha ezt mondom, akkor mit csináltok? Főleg azért, mert én is, ikrek férfi vagyok... xD

Viccet félretéve: ilyen nincs, hogy összeilletek, vagy nem, a tapasztalat és a józan ész, mást mutat (bár a szerelemben, olykor nincs józan ész).

2011. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ezekben a dolgokban, de az tény, hogy utálom a szűz jegyű ismerőseimet(én is az vagyok) :)
2011. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha nem tudnád,mikor született, akkor is szeretnéd ? A csillagok nem tegnap óta vannak ott,ahol, és semmi közük ahhoz, passzol-e két ember. Ha ez alapján kellene választani, hamar kihalna a bolygó. Nem az a probléma, ha valaki hisz benne, hanem az,ha erre alapozza az életét.
2011. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyformán tapasztalatlanok, így nem lesz alá-fölérendeltségi viszony. Viszont lehet, kissé rossz lesz elsőre emiatt, de ha figyelnek egymásra, akkor nem lehet gond.
2011. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!