Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi vagyok? Halak...

Nyilas férfi vagyok? Halak vagy oroszlán ideális páromnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 14:10
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
79%
oroszlán
2011. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Tom Benko ***** válasza:
73%
Tökmindegy, nem ez dönti el, sőt, semmi köze hozzá.
2011. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
3%
vizöntő
2011. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Vízöntővel már volt dolgom. Gonosz, hazudós és nagyon flegma.
2011. jún. 18. 14:29
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Én is az vagyok és nem ilyen...max nem mutatom ki érzelmeimet de az se ezzel függ össze, hanem apaistól is függöt...

De örülök hogy rávilágitotam így arra, amit egik válaszoló írt....h ettől k.vára nem függ....

2011. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, amelyiket jobban kedveled, és Szerinted ideálisabb párodnak.
2011. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Horoszkópra alapozni egy kapcsolatot a legnagyobb hülyeség! Semmi köze a csillagjegyeknek a személyiséghez. Egyébként is, rosszul számolták ki őket a precesszió miatt, így lehet, hogy nem is nyilas vagy.

Az asztrológusok meg minden hülyeséget képesek összehordani.. Minden csillagjegyhez rendelnek kb.10 tulajdonságot, amiből kb. 7-8 igaz MINDEN emberre.

Az állatövi jegyek maximum az idő meghatározására jó, de az is csak az ókorban, mert maximum a hetek múlását tudták belőni vele.

De mégis, miért lenne hatással a nap ekliptikán való járása a személyiségre??

2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ez alapján keress párt. Inkább feleljen meg minden más igényednek és akkor még bónusznak befér ez is:)
2011. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
nyilas - oroszlán. Én ilyen párosban vagyok. Mindkettő erős, méltóságteljes, egyik sem lehet szolgája vagy ura a másiknak, egyik sem lehet "kis buta" a másik mellett. Küzdenek,de nemes küzdelmet vívnak és élvezik.
2011. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Jászay András ***** válasza:
8%
A Napjegy önmagában nem elég annak eldöntéséhez, hogy kinek van nagyobb ESÉLYE arra, hogy jó kapcsolatotok legyen. Egy képzett asztrológus mindkettőtök adatai (születési dátum, idő és hely alapján elvégezheti az elemzést, amihez figyelembe vesz Napjegyeteken kívül az Aszcendenst, valamint az összes bolygó helyzetét, egymásra való hatását, és megmondja, hogy milyen az esélyetek egymással.
2011. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!