Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van ez akinek halak a...

Miért van ez akinek halak a horoszkópja az szerencsétlen? Félénk, és nem tud magát védeni, és mindig hagyja magát, ha verekszik mindig ki kap, még semmit nem tud

Figyelt kérdés
de ha neked halak a horoszkópod és nem úgy érzed magad úgy akkor írj
2011. júl. 27. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
halak vagyok..oroszlán aszcendensel..ezzel szerintem mindent elmondtam :D
2011. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a horoszkópon múlik! Ne beszéld be magadnak. Sokminden tanulható. Még pici a fiam,ő is halak. Biztos,hogy úgy fogom nevelni,hogy rácáfoljon az általad leírtakra.
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A horoszkóp nem függ össze az emberek személyiségével.(Véleményem szerint)
2011. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
EN A HALAKROL EZT MEG NEM HALLOTTAM! EN IS HAL VAGYOK ES KOZEL SEM ILYEN AMIT LEIRTAL
2011. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is halak vagyok, kicsit félénk, türelmes, de ha elborul az agyam akkor mindenre rácáfolok. Verekedtem is már (részegen :D ), és nem én jártam szarabbul.
2011. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
En halak vagyok,csendes,visszahuzodo (ha ezt ertjuk a felenk alatt),es ha nem muszaj nem veszekszem,de ha belemkotnek eleg rendesen vissza tudok szolni.ellenben verekedni nem szokasom,szoval nem tudom,alulmaradnek e.
2011. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én meg egyenesen cápa vagyok, szóval totál az ellentéted.
2011. júl. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is Halak vagyok (bár én lány vagyok) és az osztályba mindenki úgymond "fél" tőlem...:D Év végim 4,7 lett butának sem mondhatom magamat és verekedtem is (nem egyszer xD) és győztem!Csendesnek sem mondhatom magamat, szóltak is rám, hogy kussoljak be mert sokat dumálok.

Te vagy akiről fent írtál, vagy egy ismerős?? Írj mert segíthetek ;)!!

2011. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen én írtam, az msn címem: zsomorok@hotmail.com

aki tud segíteni vegyen föl engem

2011. júl. 28. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Én okos vagyok, osztályomba nem egy ember fél tőlem lány látemre, de szerencsésnek nem mondhatom magam ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ami a halakra jellemző, hogy szeretnek a víz közelében lenni, fürdeni, stb. Illetve legtöbjük sok barátot szerez, csak, nehezen mert elég visszahúzódóak.... 11/L
2011. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!