Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfi, Nyilas nő....

Mérleg férfi, Nyilas nő. Milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Jobb mint ha meleg lenne az a férfi.
2011. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ne ilyen marhaságokkal foglalkozz.

Próbáljátok meg szeretni a másikat, legyetek türelmesek és megértőek egymással.

És mindig jusson eszetekbe, hogy egy párkapcsolat nem önzésen alapul, vagyis ne attól legyetek boldogok, hogy felhasználjátok a párotokat arra, hogy boldoggá tegyétek vele saját magatokat, hanem az okozzon boldogságot nektek, hogy a másikat örülni látjátok.

2011. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Érdekes,ha más kérdi,akkor mindig normálisan válaszolnak,csak nekem nem!Egyébként igazad van,nem is hiszek ebben,csak kíváncsiságból kérdeztem...
2011. aug. 5. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Még az kevés hogy a napjegye mérleg, vagy nyilas. Tudni kéne mi az aszcendense, illetve mindkettőtöké, meg milyen jegyben van a holdatok, a vénuszotok, a merkúrotok... és az egyikőtök mondjuk vénusza a másik vénuszához hány fokszöget zárbe, és az egész összképe. Az hogy a férfi mérleg a nő nyilas ebből még az égvilágon semmit nem tudunk meg arról, hogy hogy jönnek ki majd egymással.
2011. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha nem vagy randa, akkor jöhetsz.
2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mérlegekkel én mindig jól kijövök, bírom őket.

Ny.

2011. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18:49-es!

"és az egyikőtök mondjuk vénusza a másik vénuszához hány fokszöget zár be"


Miért lényeges ez a szög? Ha 180 fok, az nagyon rosszat jelent?


Pl a páros vénusza: Rák-Bak?

Ugyanennél a merkúr: Ikrek-Skorpió.

2011. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meglepő mennyien hisznek ebben, de a csillagok és bolygók állása nem gyakorol ilyen jellegű szignifikáns hatást az emberekre...
2011. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Varga B. Tamás válasza:
29%
a nyilas nőhöz egyértelműen náci férfi passzol ;)
2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia! Igazából azok a szánalmasok akik csak azért mennek rá a válasz küldése gombra hogy a másikat piszkálják... Szóval: A mérlegek mindig nyugodtak, türelmesek, megértőek, mig a nyilasok temperamentumosak és kalandvágyóak..... Hát...szerintem a Mérleg fél sokat fog tűrni, hiszen lesz mellette egy vezér egyéniség. De mindenképp hagyjátok meg egymás szabadságát!!! Ennyi a lényeg :)
2011. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!