Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lány-bak fiú kapcsolat....

Mérleg lány-bak fiú kapcsolat. Mennyire tartós? Valamilyen hoszabb jellemzés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:33
 1/5 anonim válasza:

Figyu!

Nem ezen fog múlni hogy mennyire jöttök ki egymással!!!

Hidd el, régi "motoros" vagyok!


Én is mérleg jegyű vagyok. A volt férjem rák jegyű. Erre azt írja a horoszkóp hogy a legideálisabb kapcsolat, hű - meg há! Aztán elváltam tőle, mert nem volt hű meg há és ideális kapcsolat sem...

Most már régóta egy skorpió jegyű férfival élek. Erre meg azt írja hogy egyáltalán nem ideális stb.

Hááát érdekes ilyeneket olvasnom, mert sok év után ugyanolyan szerelmesek vagyunk mint amikor megismerkedtünk, és igen ő az igazi!!!!!!

Még szerencse hogy sosem adtam a párkapcsolati horoszkóp elemzésekre!

Javaslom te se merülj el ebben annyira!

2011. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, hány variáció van még? Mikor tudjátok már le az összeset?
2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háááát... A bak túl anyagias, és semmi könnyedség nincs benne, a mérleg pedig homlok egyenest az ellenkezője. De gyakran aszcendensei egymásnak.
2011. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Astara ***** válasza:
Csak az Nap-jegy vagy csk kaz Ascendens jegye nem sokat nyom a latba- az egész összefüggésrendszert kell vizsgálni két ember közt, ami meg komoly meló (szinasztriának hívják egyébként)
2013. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xD
2023. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!