Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha kos (férfi) és skorpió...

Kukacjoni kérdése:

Ha kos (férfi) és skorpió (nő) kapcsolata véget ér! Van még esély?

Figyelt kérdés
2 év 6 hónap volt a kapcsolat! kevés vitázás csak a vége romlott meg!
2011. aug. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ezt hogyan akarod, hogy megállapítsák a csillagjegyetekből? Szerezz egy új csajt, mer idővel, mindegyik elkezd hepciáskodni napi szinten.
2011. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a horoszkópon múlik, úgyhogy nehéz előre megjósolni.Annyit mondhatok, nálam is volt hasonló helyzet, mivel skorpió nő vagyok és volt kos barátom.Mivel alapvetően nem haragtartó és barátságos, belevaló ember, ezért nem nehéz vele egy esetleges szakítás után is valahogyan tartani a kapcsolatot, aztán ki tudja, mi lesz még belőle.
2011. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a kossal nem nehéz tartani a kapcsolatot.
2011. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a csillagjegyeken múlik. Én (kos) például biztosan nem jönnék újra azzal az exemmel, aki skorpió. És nem azért mert skorpió, hanem azért, ami történt.
2011. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áh értelek benneteket! sajnos én mint kos! Én vagyok a ragaszkodóbb fél! ő már 2 hét után fiúzgat! Én meg még nem vagyok túl rajta :/ neki elmúlt :D én meg pont benne voltam a közepébe!
2011. aug. 7. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ, hogy miért szakítottatok és mit érzett irántad a leányzó a vége felé.
2011. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

őszinte leszek a csillagjegyeitek alapján nem túl szerencsés párosítás :/ skorpió víz jegy a kos tűz a víz eloltja a tűzet...

de az is igaz hogy aszcendens és sokat befolyásol úgyhogy így igazából nem lehet a csillagjegyekre fogni hogy ezért romlott meg a kapcsolatotok

2011. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!