Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az az "atlantiszi fényjáró"?

Mi az az "atlantiszi fényjáró"?

Figyelt kérdés
múltkor láttam az ezo showban és kiváncsi lennék rá,mégis mit tud.. és hogyan lehet valaki az?
2011. aug. 11. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A válasz egyszerű: Semmi. Csak jól hangzik. Ha barlangi orrtúrónak hívnák, akkor a kutya nem hívná fel.
2011. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ami az Ezo tv-n megy csak az okkult lejáratása. Atlantiszi fényjáró?.. Egy hazugság.
2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyugi, nehogy azt higgyétek,hogy én hiszek ebben a hülyeségben ami ott megy..:D csak vicces volt..:D
2011. aug. 11. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Atlantiszi fényjáró x,DDDD Baazeg ezen egy percen keresztül szakadtam :D

Én meg Lélekérző Boszorkány főpapnő tisztánlátó vagyok

2011. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Na erre én is kiváncsi lennék! Nem csak az ezo tv-n hanem a múltkor ha jól emléxem a TV2-n láttam ilyet hétköznap délelőtt!! Egy unott, búrahajú múmia ült napszemüvegben egy fotelben, mint valami "díva" legalábbis úgy akart kinézni, de inkább egy rakás szerencsétlenségre hasonlított. Mellette a "jólfésült" műsorvezető mint aki karót nyelt. Időnként beszólt, hogy "most telefonáljon, ne szalassza el az alkalmat, miért hagyná ki a lehetőséget" stb. A múmia megmozdulni is alig bírt. Közben a képernyőn különböző emberek képe jelent meg, alatta a titulusok: boszorkány, tisztánlátó, halottlátó, meg hasonlók. De amikor megláttam hogy atlantiszi fényjáró, úgy bámultam a képernyőre mint borjú az új kapura. Hogy micsoda???? Atlantiszi fényjáró??? Könyörgöm!!! Mi ez??? Felnőtt, érett (?) emberek ezt hogyan hihetik el, egyáltalán kinek jutott az eszébe, hogy a bőr nem sül le a képükről, a szerencsétlen 70-80 éves öregasszonyok meg betelefonálnak, hogy jólétet és anyagi javakat akarnak a családjuknak! Na persze, csak telefonáljanak, percenként 500 ft-ért! Hogyan lehet ezt egyáltalán megengedni, az ORTT ilyenkor hol van????? vagy nem tudom pontosan ki figyeli a műsorok szinvonalát, de ezt nagyon sürgősen le kellene tiltani, mert merő hazugság és csalás az egész! Döbbenetes, komolyan mondom! Atlantiszi fényjáró! Meg a jó édes.....
2011. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szivárvány hídon megy el az elveszett Atlantiszra, és onnan hoz neked egy 1000000 energiával töltött bőség szarut és egy nagy energiájú csokor csakrát.Ezt az utat 1000 év alatt egyszer tud elmenni mert 1000 évig tart Atlantiszba csinálni csakrát és bőség szarut.
2012. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Bankkártyával is lehet fizetni érte. Ezek szerint Atlantiszban is elfogadják a Visa kártyát :D

2012. okt. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!