Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az "Atlantiszi Mágia" című...

Az "Atlantiszi Mágia" című könyvvel kapcsolatban szeretnék információkat. Hallottatok erről a könyvről? Például azt hogy jó vagy rossz.

Figyelt kérdés
Nekem rossz érzésem van, ha meglátom a borítóját. Nem tudom, hogy elkezdjem-e olvasni vagy ne. Csak értelmes válaszokat szeretnék!
2011. jan. 9. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem az a kedvenc könyvem a témában, bár annyira nem mélyedtem el benne. Szerintem nagyon jó könyv.


Viszont helyes az a megérzésed, hogy óvatosnak kell lenni. Olvasni jó róla, és jó dolgok is vannak benne, de a mágia nagyon veszélyes is lehet.

2011. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem egész jó könyv, elég sokszor olvastam már

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kedves kérderző!


Ezt a könyvet csak akkor tudom ajánlani hogyha nem kezdőként hanem kissé jártasabban szeretnél beljebb kerülni pár körrel a mágia tudományában.


Jó könyvnek tartom kezdőknek is de lesz egy pont mikor kevés lesz pusztán az érdeklődés, ahol utoléred a képességeid jelenlegi határát s messze lassabbra fordulnak a a megértés folyamatai. Így ha mindenáron ezzel a könyvel

szeretnél foglalkozni javaslom hogy nyomtatott formában szerezd be mert évekre előre megkapod a gondolkodni valót.

2011. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:)

2011. jan. 10. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Veszélyes. Hiába nem akarod kinyitni a 3. szemedet, ha jók az adottságaid, elég ha olvasod, és kinyílik magától. Meglátod az asztrális lényeket, és ha nem vagy rá felkészülve - márpedig erre senki sincs - simán begolyózhatsz. Te látod, de a környezeted nem. Az emberek dilisnek fognak tartani, és jó eséllyel bezárnak egy gumiszobába, és eldobják a kulcsot. Amit az emberek nem látnak, nem kézzel fogható, vagy nem értik, azt nem szeretik, az ilyen embereket pedig még ma is kiközösítik, és bolondnak tartják. Volt "szerencsém" a könyvhöz... Ahogyan Charon is írja, a mágusok mindig is a világtól elzártan éltek. Ha ezt anyagilag nem tudod megoldani, akkor érdekes lesz! Mondjuk írsz egy jelentést, miközben feketecsuklyás alakokat látsz mászkálni az irodádban... Innen egyenes út vezet a kirúgáshoz, majd a diliházba. Legalábbis én így látom. Amúgy Charon igenis tudta, miről ír...
2011. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, inkább lemondok róla, mint ahogy a Mesterem is mondta. köszönöm
2011. jan. 16. 08:52
 7/13 anonim ***** válasza:
A könyvet csak ajánlani tudom, csodálatos kötet. Mikor olvastam már bőven benne voltam a témában és olyan összefüggéseket véltem felfedezni az eddigi ismereteim és a kötet között hogy csak tátott szájjal hajoltam meg az író zsenialitása előtt. Persze ezt csak az értheti aki olvasta.:) Szerintem határozottan megnyerő borítója van, és kétlem hogy kinyílna a harmadik szemed az olvasásától, ahoz azért több kell ennél. Kezdőknek is tudom ajánlani mert a mágia alapjait felépítő gyakorlatok is találhatóak benne.
2011. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ez egy komoly könyv, Scherbák Viktor: Szepes Mária bátyja írta

(tőle tanulta Mária, amit tanult - később, gondolom egy kicsit "továbbfejlesztette" a tant)


ha nem való neked a könyv: ne olvasd


lehet belőle tanulni, de csak kevés embernek ajánlható


akik egyből elkezdenek gyakorolni, azoknak semmiképp! :-)


Franz Bardon is elég komoly, a magyar Frabato az már lufi. :-)

2012. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 7.valaszadoval, ram is hasonloan hatott. Az iro, Wictor Charon hihetetlenul kepzett, magas szintu beavatott. Alacsonyabb tudatszitu emberek ugysem fogjak erteni a kony tartalmat; a korlatozottaknak pedig szinte meg kene tiltani az ilyen konyveket, mert arthatnak maguknak vele. Ezt ugy ertem, hogy Ferrari auto kulcsat nem adunk kezdo sofor kezebe - tanuljon Skoda auton vezetni.
2013. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is szeretném beszerezni a könyvet, jókat hallottam róla.


Franz Bardon - Az igazi beavatás útját most kaptam meg egy kedves csoport tagomtól, nagyon örültem neki.


Nekem is vannak különös "dolgaim", észleléseim, érzékeléseim :)

Történt velem anno egy eléggé érdekes és megmagyarázhatatlan dolog, ennek már 11 éve, de még mindig nem igazán tudtam megfejteni a történeket, de hála a csoportomnak, kezdem "megismerni" önmagam.


Valakinek van valami tippje a könyvvel kapcsolatban?

2014. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!