Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Skorpió-aszcendens is...

Egy Skorpió-aszcendens is lehet könnyed, szórakoztató és vidám természetű?

Figyelt kérdés
Mindenhol, azt olvasom, hogy végzetes imidzs, gyilkos tekintettel, fekete hajjal és összenőtt szemöldökkel (jó, hogy a bibircsókot az orr hegyén nem írják oda), miközben megfigyeléseim szerint ezek az egyének igencsak életigenlők, optimisták és hihetetlen rejtett energiákkal rendelkeznek!
2011. aug. 12. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos téged nagyon átvertek :(
2011. aug. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Naná, hogy lehet! Én is az vagyok! Néha elborul ugyan az agyam, és atomot szórok, de kérdésed utolsó nyolc szava helytálló.
2011. aug. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Skorpió aszcendensem van. Végzetes imidzs és gyilkos tekintet (mások szerint legalábbis) stimmel, (festett) fekete haj is, a szemöldököm hála az égnek nem egybenőtt.

És mindemellett egész életigenlő és optimista tudok lenni amikor olyanom van, könnyed és könnyelmű vagyok, és minden ismerősöm szerint kifejezetten szórakoztató. Na de eleve hol zárják ezek ki egymást? A külsőből és a kisugárzásból nem következik a jellem.

És mi köze az egészhez az aszcendensnek? Millió más ilyen alak van, mindenféle aszcendenssel. ;)

2011. aug. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Persze hogy lehet! Ez csak az alapjellemvonás, amit sokban változtathatnak a bolygóállások, illetve hogy melyik bolygó melyik házban található. Akár külső, akár belső természete lehet másmilyen, mint az adott jegyre jellemzők. Attól függ mely adottságokat erősíti, és melyeket gyengíti a képlete.
2011. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
lehet,de ott van bennük azért a komolyság is. de a általában tényleg nagyon intenzív szeélyiségek,mozgékony, vidám természetek ,inkább úgy mondhatnám nem ripacsok, nem játsszák a napsütésélvezdazéletet szerepet, amit oly sok ember teszi viszont. ha vidámak akkor tényleg azok, ha rossz a kedvük akkor tényleg rossz a kedvük :)
2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Igen lehet, mert ravaszkodó és könnyen megjátssza magát. Ha érdeke úgy kívánja, hogy könnyed, szórakoztató és vidám természetűnek tűnjön, azért mert ezzel valami hasznot húz másokból, akkor simán eladja magát ilyennek, még magának is képes hazudni. A skorpiók nagyon cselesek, ügyesek, vigyázni kell velük.

Magyarul nem mind arany, ami fénylik.

2011. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Sokan keverik az aszcendenst és a napjegyet. Asc az, aminek a külvilág lát téged nagyjából. Ez nem jelenti azt, hogy olyan is az egyén. Bak vagyok, a csúszást is belevéve meg nyilas. Nyugodt, higgadt, jó lelkű és sokat tűrő. Mostanában volt, aki alattomos ge.ciként kezelt, mert hogy ő skorpió, így magából indult ki, hogy ő mire képes. Hát én nem vagyok olyan és fájt, de kierőszakolt valamiféle skorpiós bosszúállást. Viszont ez nekem is fájt és tudtam volna hatékonyabban rombolni... De nem vagyok skorpió.
2011. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy többnyire lehetségesnek véltétek a dolgot és annak is, hogy megszólaltak itt hozzám hasonló, optimista skorpió aszcendensek is! :D De azért az biztos, hogy nagyon nagy mértékben hangulatember egy Skorpió, vagy egyáltalán akármilyen vizes aszcendens...
2011. aug. 14. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, egy csomó helyen egy kimondott trollként írnak a skorpiókról, természetileg is, de főleg kinézetet tekintve :D

A barátom skorpió aszcendenssel rendelkezik és belőle kiindulva a válaszom 3 határozott igen :) Nekem a napjegyem az és én sem tartom magam olyannak, mint amit az újság, az internet vagy az előítélet diktál.

2011. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy a szemfényvesztés vagy a színészkedés nagyon is távol áll tőlem ill. a barátomtól, tehát már itt megbukott az infó megbízhatósága :D Ebből is látszik, hogy az emberek csak az alapján ítélkezhetnek, amit a környezetükben érzékelnek, szóval ahány skori, annyiféle jellem, plusz még relatív is, úgyhogy szerintem túl képlékeny ez ahhoz, hogy megérje általánosítani.
2011. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!