Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az embert mi jellemzi jobban?...

Az embert mi jellemzi jobban? A rendes horoszkóp az aszcendens, holdjegy vagy kínai horoszkóp?

Figyelt kérdés

Én oroszlán vagyok, az aszcendensem is oroszlán.


Kínai horoszkóp szerint viszont (tűz)nyúl vagyok, a holdjegyem pedig halak.


Az oroszlán ugyebár energikus, büszke, határozott, szeret a középpontban lenni. Ehhez képest a másik két jegy kicsit ezeknek az ellentéte.


2011. aug. 20. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Én bika vagyok, mérleg az aszcendensem. Érdekes, hogy azt mondják, hogy a bikák nem igazán jönnek ki az oroszlánokkal, mert nekem van néhány oroszlán ismerősöm, és jóban vagyok velük egy kivétellel.

Hát, a természetben biztos nem jönnek ki. :D

2011. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
most komolyan, szerinted mi köze lenne a te születésedhez a bolygók állásának? segítek: semmi
2011. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerre 4 állat is vagy?

Oroszlán, nyúl, 2 hal?

Hmm levadászhatlak? Finom lennél jól megsütve a bika barátoddal.:D

2011. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó én meg a t-rex vagyok. Mi lenne ha a kérdésemre válaszolnál?
2011. aug. 20. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A horoszkóp jellemzi jobban.
2011. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, mindegyikhez lehet közöd, de nem biztos, hogy mindegyik ugyan úgy hat rád. Van olyan, pl. skorpió aszcendensnél - hogy az aszcendenshez illő jellem később erősödik meg. Ha érdekel ez a téma, érdemes csináltatnod egy részletes horoszkópozást, vagy utánanézni a neten, tele van ezzel minden. :)
2011. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, akármennyire is borzalmasan nagy ellentétek vannak a csillag jegyeidet illetően, akármennyire is ütik egymást az aszcendens és más horoszkópok ötvözései, én csak azt tudom neked ajánlani, hogy ne aggódj ezeken, hanem inkább párosítsd össze ezeket a tulajdonságokat, egészítsd ki őket... ha már tényleg ezek határozzák meg a mindennapjaidat. Akkor a tulajdonságokat mérlegeld, tudd, hogy a tulajdonságokat illetően tényleg úgy cselekszel-e vagy sem, változtass picit, stb :) Szóval ne gátoljon téged az, hogy ez meg ez mit mondd: egészítsd ki a tulajdonságokat és alkoss egy új, boldog Ént - természetesen a csillag jegyedhez alkalmazkodva :)
2011. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 .Anonymus. ***** válasza:
23:28,ezt már hallottuk egy párszor.Leigázhattok meg minden,de legalább 2012.12.21.-n hogy nekünk is legyen egy kis sikerélményünk,hogy pontosan megjósoltuk.
2011. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ember életének első felében a jegye van nagy hatással rá, majd amint elkezd felnőtté válni kb 30 éves korig tart a hatása, utána az ascendens veszi át az irányítást.

Az ascendenssel ellentétben áll a descendens, az pedig az első párodat jelöli. 6 csillagjeggyel számolj tovább, és megkapod, hogy egyesek szerint az első párod, nagy szerelmed milyen jegyű lesz.

2011. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 üreginyul ***** válasza:

Én az indián horoszkópra szavazok, a totemállatokkal. :D

Keress rá!

2011. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!