Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak irány a tapasztalat!?

Halak irány a tapasztalat!?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy a halak milyenek ezt inkább olyan emberektől szeretném kérdezni akik halak vagy ismerősük az és nagyon ismerik hogy ti milyenek vagytok mindenki írja le az összes érdekel érzelmek a szerencse,szerelem???
2011. aug. 28. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindent leírnak a halakról. Legközelebb egyből a wikipédián keresd:)

2011. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az én halak ismerőseim mind nagyon érzékenyek.
2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a linket de nem az állati fajra gondoltam hanem a hóroszkpra.:)
2011. aug. 28. 22:09
 4/11 anonim válasza:
Én az vagyok, és tényleg érzékeny vagyok. Gyakran sírok, és rendkívül könnyen meg lehet bántani. Sokszor rossz kedvem van csak úgy, de nem tudok haragudni. Álmodozó természet, és ragaszkodó...
2011. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen közömbös vagyok. Felőlem az orrom előtt fejbe lőheted magad (durva példa tudom :D) csak az fog zavarni, hogy összepiszkítod a ruhám. Párkapcsolatokat tekintve átlagos vagyok, szóval semmi extra(értem ez alatt, hogy meg nem csalok és aki engem megcsal azt megvetem).

Annyit még hozzá tennék, hogy ha valakit az alapján ítélsz meg, hogy a 12hónap közül melyikben született és az melyik "horoszkóp" jegybe esik akkor sajnállak :(

2011. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A Halak jegyű emberek érzékenységen túl, nehezen vállalnak felelősséget, mindig olyan emberhez kapcsolódnak (barát társ, ) akikre támaszkodni lehet. Tudja magáról, hogy a legkisebb trauma is ledönti a lábáról. Fontos, hogy a Halak érzékenységét valahol kiéljék. Általában jó idegrendszerrel azok a Halak rendelkeznek, akik elvonulva, írással, vagy valamilyen művészeti ággal kitudják fejezni lelki érzékenységüket. Rajz festészet, vagy kerámia készítés.üveg festészet stb
2011. aug. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát.és utolsó előtti nem nem azért kérdezem hogy ez alapján választok párt hanem én is halak vagyok és tudni szerettem volna hogy csak én vagyok e olyan hogy mindenen ki akadt és sokat sír .nem szokott általába engem senki nem hallgat meg ezért elszoktam menni egy nyugis helyre és verseket írogatok.(Nem valami öröm verseket.)
2011. aug. 29. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez még a jobbik eset :D mert nevetve olvasom az olyan kérdéseket, hogy "Skorpió a párom, vajon jó lesz?" mintha ezen múlna. De amint látod noha mondják a halakról, hogy érzékenyek meg művész lelkek ami lehet pár emberre igaz is de rám messzemenő hülyeség lenne ezt a skatulyát húzni.

Annyi igaz, hogy az idegrendszerem rendben van, nem nagyon húzom fel magam de ez nem hiszem, hogy minden x hónapban szülöttre igaz lenne :P

2011. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) hát akkor neked jó. :) de te fiú vagy nem.(utolsó író)
2011. aug. 29. 18:29
 10/11 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!!!

én is halak nő vagyok,érzékeny barátságos....sokat féltékenykedek,néha hisztis vagyok, és rengeteget sírok...soha nem vagyok jo magamnak...utállom a kétszinűséget és azt utálom legjobban magamban,hogy mindenkinek megakarok felelni

2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!