Kos és a halak?

Figyelt kérdés
Kos férfi,nő halak,szerintetek?
2011. okt. 5. 21:43
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
Van ilyen. Sőt, minden kos férfi per definitionem. Szerintem rossz kategóriába tetted.
2011. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Hát, így elsőre nem a legjobb párosítás.

A Kos nagyon erőszakos, türelmetlen, sokszor durva jegy.

A Halak meg az ellentéte, érzékeny, lelkizős, tétovázó, nehezen dönt, visszahúzódó.

2011. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%

A Kos nem erőszakos, csak hirtelen és szeszélyes. Nehezen kiszámítható olykor és borzasztóan akaratos. Ha meg is bántaná a párját, nem tudatosan tenné - ha csak nem ez a célja, de hát úgy meg nincs értelme a dolognak.

A Halak meg tényleg egy kis finom lélek, főleg, ha nő, de tud azért ő is vigyázni magára, szerintem. Öntudatos. Szerintem ne korlátozzon be téged a horoszkóp, ha úgy érzed, hogy érdemes, építsd ki a kapcsolatot.

2011. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Még hogy a kos nem erőszakos! Láttál már birkanyájat?
2011. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Láttam egyébként, de itt most nem konkrétan az állatokról van szó, az két külön dolog... :)
2011. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
Miért, milyen kos van még?
2011. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

A kos viszont eléggé temperamentumos, és viszi magával a halakat, nem hagyja ellustulni, bezárkózni a melankóliába. Már ha épp nem veszti el a türelmét, vagy a halak nem veszi a lelkére a dolgot.

Valamint ez a fajta agresszió tényleg valós, bár ilyen esetben inkább abban nyilvánul meg, hogy védi a partnerét a világtól, mind fizikai mind gesztus szinten. Szóval ez sem feltétlen negatív.

2011. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a kettő nem passzol össze sehogy sem, a kos egész más mint a szerencsétlen halak.
2012. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól meg lesznek.
2012. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!