Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek-Rák párkapcsolata?

Ikrek-Rák párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Az ikrek csillagjegyű a nő,logikusan a férfi a rák :) vélemények tapasztalatok?!
2011. aug. 30. 19:20
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
94%
Ne horoszkóp alapján dönts!
2011. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem sem ez alapján kellene dönteni. DE! Nálunk pont ez a felállás :))) Lassan négy éve vagyunk együtt, Ő életem szerelme, kisbabát, esküvőt tervezünk.


Én vagyok a a nő, a szeleburdibb, a szétszórtabb, viszont határozottabb, ésszerűbb. A párom tipikus rák. Hisztis és érzékeny, viszont iszonyat sármos, családcentrikus, imádnivaló! :)


U.i: Az ilyen kamu horoszkópos izékben nekünk mindig azt írják, hogy inkább meg se próbáljuk, úgysem fog működni... erre? :D

2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott horoszkóp alapján dönteni... csak kíváncsiság.. :) csak mert én is mindenhol azt olvasom, hogy meg se próbáljuk, és mi is együtt vagyunk már 2 és fél éve.. :) köszönöm a válaszokat. ;)
2011. aug. 30. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon jól kijönnek. Kevés vita és azt is hamar meg tudják oldani.
2011. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szeretik egymást,akkor olyan mint a poroton tégla és a malter kapcsolata..
2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

2-4 év nem sok. Főleg ha fiatalok vagytok.

Ilyen rövid távon lehetséges az együttmaradás. Kérdés melyik fél mennyit nyel. Ha az egyik nem érzi tökéletesnek a kapcsolatot, de benne van azért, nem biztos, hogy végtelenségig bírja. Ha úgy 10 év múlva is verihepi lesz mindkét fél, hangsúlyozom mindkettő (nem úgy, hogy az egyik csak ráhagyja a másikra, szenved, közben azért próbál mosolyogni kifelé), akkor lehet jó is.

De így első olvasatra nem tűnik túl jó párosnak. Kevesen tudják az ikreket elviselni, és pont egy rák?! Hát az aszcendensén és máson is múlik, azt meg nem tudjuk.

2011. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!