Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek pasi megbolondítása...

Ikrek pasi megbolondítása nehéz feladat?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy elég csapongóak, hűtlenségre hajlamosak.Kell nekik a változatosság és a kihívás, tehát jobb ha a lány kéreti magát és átlát a bókokon.


Esetleg tapasztalat, milyenek az ikrek pasik?


Kérem kíméljenek azok, akik nem hisznek az asztrológiában, ne vesztegessék az idejüket arra, hogy ideírják, h "2 pasival egyszerre csak jó lehet " minden pasi egyforma, mindegy h ikrek vagy sem.


2011. okt. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz megbolondítani,csak nehéz megtartani.èn nem vagyok pasi,de viszont ikrek a horoszkópom,és a leírás igaz rám,meg még 1-2 ismerösömre is akiknek ugyanez a csillagjegyük.
2011. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ikrek pasim. nagyon könnyű volt elcsábítani viszont nagyon szeszélyes volt és hamar meg is unt. szakítottunk 7 hónap után. mondjuk ő akkor 25 volt, tehát viszonylag fiatal.
2011. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát akkor én egy selejtes vagyok, mert ez nagyon nem passzol rám, inkább pont az ellenkezője.


Viszont egyszer próbaként sok mesélés meg beszélgetés után egy randin júni 29et mondtam születési dátumomnak, erre a leányzó szinte kiugrott a bőréből, mert annyira tipikusan rák jellegűek a vonásaim és a személyiségem, hogy az már hihetetlen.

Persze aki ismert és hitt ebben az egészben, az meg tipikusan ikreknek mondott, mint légjegyű - szeret utazni, nem szereti a monotonitást- és egyebek.


Sajnos hülyeség a csillagjegy alapján hódítás és szerintem nem lövök messze a céltól, ha megtippelem, hogy még nagyon fiatal vagy. Max 21. Mostanság a nagyon fiatalok szoktak ilyen módszerekhez fordulni, pedig csak még tapasztalatlanságuk miatt nem ismerik a pasikat. Minden pasit ugyanúgy lehet "megbolondítani": Odaadás, figyelem, orális szex, kedvesség, sok-sok mosoly.


Persze lehet tényleg hülyeségeket írok és fel kéne hívnom a blikk utolsó odlalán lévő asztrotelefonszámot, ahol a csillagok állásából megmondkják, mire vágyom... :)

2011. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem nehéz, mert módfelett kíváncsi. Tehát ha nem vagy bűnronda, akkor bizonyára rád is kíváncsi és kiakar próbálni... Szerelmes nem lesz beléd elsőre és jó hosszú ideig sem, viszont nagyon jól eljátssza. Aztán ha "bizonyítottál", vagyis nem talál jobbat, akkor hiheti azt, hogy szerelmes beléd, de igazából olyan mélyről jövő érzései sosem lesznek, nem képes arra.

Jól ellehet haverkodni vele, szeret beszélgetni, unatkozni nem fogtok. A konfliktusokat imádja, gyakorlatilag lételeme a versengés, még a párjával is. Csak neki lehet igaza (eleinte persze enged neked, nehogy idő előtt lépj), semmibe veszi a véleményedet. Max utólag bánkódik és kín keservvel kér bocsánatot.


Könnyű meghódítani tehát. ha rövidtávra keresel, akkor gyakorlatilag nincs akadály. Még ha van párja, nála az sem akadály.


Egyébként taktikázós fajta. És igen, szereti ha kéreted magad, de ne apácáskodj persze...

2011. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem már egy éve nagyon tetszik egy ikrek pasi, de eszembe sem jutna összejönni vagy kikezdeni vele, mert barátnője van, és mert pontosan olyan a természete, ahogy azt leírtad. Kívülről szép meg jó, különben pedig nagy csajozós, hűtlen, és valóban mindig kell neki a változatosság, ezért sem bír megmaradni hosszú ideig egy nő mellett. Isten mentsen az ilyentől, még ha egy félisten is.
2011. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Odaadás, figyelem, orális szex, kedvesség, sok-sok mosoly."


Az orális szex ennyire alapnak számítana az ismerkedés során? :DD mit nem írsz már...

2014. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!